ساعت: ۱۷:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴ام دی, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 273460
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: تجمع اولیه بصورت عزاداری هیئتی راس ساعت ۹:۳۰ صبح از ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت آغاز شده و به سمت مسجد جامع ادامه می یابد،

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در جلسه هماهنگی مراسم عزاداری بمناسبت شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در سالن جلسات فرماندهی سپاه پلدشت برگزار شد، گفت: شهدا  مردان راستینی هستند که با شجاعت و غیرت ضمن دفاع از ولایت و امامت، با نثار جانهای خود مشعل توحید را در دنیای پر از ظلم و جهل امروز برافروختند.

 

وی تصریح کرد: سپهبد حاج قاسم سلیمانی از ابتدا تا روز شهادت به سربازی ولایت و ولی امر زمان خود افتخار می کرد.

 

وی اظهار کرد: حاج قاسم دوست داشت همیشه او را سرباز ولایت بنامند و با شهادت خود نشان داد تا پای جان بر عهد خود با ولایت استوار است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: شهادت حاج قاسم فصل جدیدی از حرکت جبهه مقاومت را رقم زد و کلیه نیروهای مقاومت در سراسر دنیا به حالت آماده باش کامل در آمده تا با استکبار حسب دستور ولی امر زمان خود در زمان و مکان مناسب بصورت راهبردی برخورد کنند.

 

یوسفی گفت: بر خود فرض می دانیم که انتقام خون آن عزیز و همراهان مجاهدش را از استکبار جهانی بگیریم و خواب را بر چشمان دشمنان اسلام و مسلمین و دشمنان ملت ایران حرام کنیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری روز یکشنبه در سطح شهرستان افزود: تجمع اولیه بصورت عزاداری هیئتی راس ساعت ۹:۳۰ صبح از ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت آغاز شده و به سمت مسجد جامع ادامه می یابد

 

به گفته وی از عموم مردم و ارادتمندان سردار دلها  سپهبد حاج قاسم سلیمانی دعوت می شود در این مراسم با شکوه شرکت کرده تا بدین صورت دین خود را به مالک اشتر ولایت ادا نماییم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده