ساعت: ۱۵:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳ام دی, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 273444
امام جمعه پلدشت:

آمریکا، اسرائیل و هم پیمانانشان منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند، به دنیا نشان می دهیم که ابهت شما پوچ و پوشالی است.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: شهادت در واقع سعادت و زندگی ابدی بوده و شهداء جایگاه والایی دارند که نمی توان آن را توصیف کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه خون شهدا درخت انقلاب اسلامی را سیراب می‌کند و در نهایت به نابودی کاخ ستم و شیطان بزرگ یعنی آمریکا و اذناب آمریکا می‌انجامد، تصریح کرد: سحرگاه روز جمعه ۱۳دی ماه ۱۳۹۸ سپهبد حاج قاسم سلیمانی با دسیسه شوم آمریکا به فیض شهادت نایل گشت.

 

وی اظهار کرد: دشمن بداند که هزاران هزار قاسم سلیمانی ها در کشور وجود دارد و به زودی انتقام سختی از آمریکا گرفته می شود.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به برآورده شدن آرزوی حاج قاسم مبنی بر شهید شدنش، افزود: آمریکا، اسرائیل و هم پیمانانشان منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند، به دنیا نشان می دهیم که ابهت شما پوچ و پوشالی است.

 

طالبی گفت: حاج قاسم دوست داشت همیشه او را سرباز ولایت بنامند و با شهادت خود نشان داد تا پای جان بر عهد خود با ولایت استوار است.

 

وی تصریح کرد: سپهبد سلیمانی پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره) و سرباز مخلص امام خامنه ای( مدظله العالی) بود.

 

وی اظهار کرد: شهادت حاج قاسم فصل جدیدی از حرکت جبهه مقاومت را رقم زد و کلیه نیروهای مقاومت در سراسر دنیا به حالت آماده باش کامل در آمده تا با استکبار برخورد کنند.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: رژیم غاصب بداند انتقام این شهداء فقط با فتح قدس محقق می شود.

 

طالبی با اشاره به شهادت ابو مهدی مهندس و سایر شهدای عراق گفت: ابو مهدی مهندس و سایر شهدای عراق با تلاش های شبانه روزی خود بسیاری از نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده