ساعت: ۰۸:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۵ام دی, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 273385
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدشت خبر داد:

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدشت گفت: درآمد اکرام و ایتام طی این مدت ۵۷۰ میلیون تومان بوده که نسبت به سال گذشته ۵۰درصد رشد دارد.

بهمن رضایی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به عملکرد ۹ ماهه کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت ۲هزار و ۶۳۶ خانواره بالغ بر ۶هزار و ۲۰۰ نفر را تحت پوشش خود داشته و به آنها خدمات ارائه می کند.

 

وی تصریح کرد: درآمد اکرام و ایتام طی این مدت ۵۷۰ میلیون تومان بوده که نسبت به سال گذشته ۵۰درصد رشد دارد.

 

وی اظهار کرد: ۹۲ میلیون تومان صدقات جمع آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۱۵  درصد رشد را نشان می دهد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدشت افزود: در جشن عاطفه ها ۱۶۵ میلیون تومان کمک های مردمی جمع آوری شده است که از رشد ۳۰ درصدی برخوردار است.

 

رضایی در خصوص اهداء جهازیه به نوعروسان تحت پوشش گفت: در این زمینه ۷۵ میلیون تومان به ۲۵ نفر واریز شد.

 

وی تصریح کرد: مبلغ ۴۲۵ میلیون تومان برای هزینه های درمانی به مددجو مساعدت شده است.

 

وی در خصوص وام قرض الحسنه، خود کفایی، کارگشایی و امدادی اظهار کرد: مبلغ ۳ میلیارد تومان به ۹۰ نفر مددجو وام خود کفایی، به ۹۰ نفر مبلغی بالغ بر ۲۴۰ میلیون تومان وام کارگشایی و امدادی و بالغ بر ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه به ۲۸۰ نفر پرداخت شده است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدشت با اشاره به مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان افزود:۳ مرکز نیکوکاری فعال در سطح شهرستان فعالیت می کند و ۲ مرکز نیز در آستانه افتتاح بوده و تا پایان سال ۳ مرکز دیگر راه اندازی می شود.

 

رضایی با اشاره به کمک خیرین گفت: ۶۰ میلیون تومان توسط خیرین در چند روز گذشته اهداء شده است که برای ۳۰۰ نفر از کودکان خانوارهای تحت پوشش پوشاک گرم خریداری و تحویل شد.

 

وی تصریح کرد: برای تعمیرات و گازکشی ۱۲۰ واحد ۱۳۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 

وی اظهار کرد: برای تعمیرات مسکن مددجویی مبلغی بالغ بر ۱۱۰ میلیون تومان به ۵۰ نفر هزینه شده است.

 

به گفته وی  ۲ واحد مسکن مددجویی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیون تومان احداث شده است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت ضمن تقدیر و تشکر از مردم و مسئولان برای شرکت در امورات خیر و کمک به نیازمندان افزود: همشهریان و مردم خیر می توانند از طریق شماره حساب ۰۱۰۴۹۷۴۶۶۳۰۰۳ نزد بانک ملی بنام کمک های مردمی خاص کمیته امداد امام خمینی(ره) نسبت به واریز کمک های مردمی اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده