ساعت: ۱۳:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۲۵ام آذر, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 273348
طی فاز اول ثبت نام طرح اقدام ملی صورت گرفت

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از ثبت نام ۴۸۱۷ واحد در فاز اول طرح اقدام ملی مسکن در استان خبرداد.

به گزارش آراز سسی، جلال تقی دخت در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ثبت نام در فاز اول طرح اقدام ملی مسکن تصریح کرد: سهمیه آذربایجان غربی در طرح اقدام ملی ۲۱ هزار واحد است که در فاز اول ثبت نام این طرح ۴۸۱۷ مورد ثبت نام در ۹ شهرستان انجام شد.

وی با بیان اینکه ظرفیت ثبت نام در شهرهای ارومیه و خوی در روز اول ثبت نام تکمیل شد، ادامه داد: بیشترین میزان ثبت نام مربوط به شهرستان ارومیه با ۱۲۰۰ واحد بود.

تقی دخت با اشاره به اینکه پالایش افراد ثبت نام کننده در این طرح به زودی آغاز می شود، اظهار کرد: ثبت نام فاز دوم این طرح نیز با اعلام قبلی وزرات راه و شهرسازی تا پایان سال انجام می شود.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به شرایط واجدین ثبت نام در طرح ملی مسکن خاطر نشان کرد: متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از روز اول فروردین ماه ۸۴ به بعد باشند و پس از انقلاب اسلامی از امکانات نهادهای دولتی مربوط به تأمین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه‌ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد، همچنین سرپرست خانوار و دارای دست کم ۵ سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا باشند.

طرح مذکور به صورت ملی از ۱۹ آذرماه به مدت ۳ روز انجام شد که ثبت نام فاز اول این طرح در آذربایجان غربی شامل شهرستانهای سردشت، نقده، ارومیه، خوی، شاهین‌دژ ، اشنویه، تکاب، محمدیار و سیه‌ چشمه بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده