ساعت: ۱۵:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱ام آذر, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 273127
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: تفکر بسیجی نشات گرفته از گفتمان امام خمینی(ره) است و اگر کشورهای اسلامی در برابر استکبار ایستاده اند مدیون تفکر بسیجی هستند.

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه پلدشت با اشاره به جایگاه بسیج گفت: تفکر بسیجی نشات گرفته از گفتمان امام خمینی(ره) است و اگر کشورهای اسلامی در برابر استکبار ایستاده اند مدیون تفکر بسیجی هستند.

 

وی تصریح کرد: بسیج با فرمان حضرت امام خمینی(ره) و با توجه به نیاز کشور ایجاد شد.

 

وی با اشاره به اهمیت امنیت در کشور اظهار کرد: تضمین امنیت کامل در تمامی عرصه ها وابسته به فرهنگ بسیجی است و باید آن را تقویت کرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: افتخار بسیج بر این است که در تمامی عرصه ها به عنوان پرچم دار مطالبات مقام معظم رهبری است.

 

یوسفی گفت: تقویت بنیه اعتقادی و توجه به ارزشها و فرهنگ های ناب اسلام، هدف گیری و همت والا برای رسیدن به آرمان های اسلامی، پایبندی به استقلال در تمامی زمینه ها و تقویت بنیه دینی و سیاسی از شاخصه های مد نظر مقام معظم رهبری است.

 

وی تصریح کرد: تفکر بسیجی نشات گرفته از گفتمان امام خمینی(ره) است و اگر کشورهای اسلامی در برابر استکبار ایستاده اند مدیون تفکر بسیجی هستند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود:  بسیج در تمامی زمینه ها عملکرد های قابل قبولی دارد و نیرویی پیشرو در پر کردن خلع های مدیریتی موجود است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد