ساعت: ۱۳:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۰ام آبان, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 272955
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: مهمترین نکته و آن درس عبرتی دوباره برای خوش باوران و دلبستگان به غرب و آمریکاست که باز هم با چشمان خود ببینند بعد از هلاکت صدام ،قذافی،ملاعمر،بن لادن و زرقاوی،سرانجام نوبت البغدادی رسید.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به رهنمودهای فرمانده کل قوا در دیدار با دانشجویان ارتش گفت: امنیت مهمترین نیاز ضروری یک ملت و جامعه است و ارتش و نیروهای مسلح به پشتوانه ایمان به خدا و تکیه برنیروی مردم، باید امنیت کشور و نظام را حفظ کنند.

وی تصریح کرد: تلاش اخیر دشمن، در آشوب سازی و فتنه انگیزی در کشورهای همسایه ایران انقلابی، با هدف نا امن سازی کشورهای مقاومت و محیط محور مقاومت؛ ایران اسلامی است.

وی اظهار کرد: همه باید مراقب باشند به خصوص مردم و مسئولان عراق و لبنان که اولویت اول کشورهایشان علاج ناامنی است.

امام جمعه پلدشت افزود: برای مردم و مسئولان کشور ما اولویت مهم، پیشگیری از بروز ناامنی و آشوب، توسط دشمنان و عوامل داخلی آنان است.

طالبی با اشاره به اینکه  ملت ما یک ملت آزاد است که بدون نیاز به دیگران، آزادانه فکر می کند. اراده می کند. منافع حقیقی خود را تشخیص می دهد و مستقلانه برای تامین آن منافع تصمیم می گیرد، گفت: همین فکر و اندیشه و اراده و عمل آزادانه در پرتو اسلام و انقلاب، مورد طمع و غضب دشمن است، لذا تمام تلاش او این است که مردم و نیروهای مسلح و مسئولان ما را، دچار تغییر در محاسبات و مبتلا به تخریب محاسبات درست خود کند و از این رو بصیرت نیاز امروز همگانی است.

وی تصریح کرد: توصیه‏های نه گانه رهبر بصیر انقلاب اسلامی، نقشه راه و نسخه ی شفابخش پیشگیری و علاج فتنه‏های سخت و نرم دشمن، در این شرایط و در آینده است.

وی با اشاره به ۱۳ آبان ماه اظهار کرد: سیزده آبان ماه، سالروز ۳ واقعه مهم است و ۳ حادثه ای که دست پلید آمریکا در آن نقش اصلی را داشته است و این روز بزرگ و ماندگار، “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” نام گرفته است.

خطیب نماز جمعه افزود: در طول شصت سال گذشته، از ابتدای نهضت اسلامی که مبارزان و ستم ستیزان در غربت و تنهایی به سر می بردند، تا امروز که شجره طیبه انقلاب اسلامی، تنومند و تناور و پرثمر شده است سروکار ما با آمریکای جهانخوار است.

به گفته وی آمریکا با صحنه گردانی صهیونیزم جهانی و مزدوری عوامل منطقه‏ای‏اش، همچنان دشمن اصلی ملت و انقلاب اسلامی ما است.

طالبی گفت: پس از شکستهای راهبردی اخیر آمریکا و عربستان و دیگر مزدوران شیطان بزرگ، در راه اندازی فتنه بزرگ تکفیری‏ها که با جنگ روانی کم نظیر امپراطوری رسانه ای غرب همراه بود اکنون، به جای جنگهای نیابتی در کشورهای مقاومت، راه اندازی و شعله ورسازی “آشوب‏های داخلی” برای ناامن سازی این کشورها و جلوگیری از باسازی و پیشرفت این سرزمینها در دستور کار، قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: تسخیر سفارت آمریکا در ایران در ۴۰سال گذشته و کشف ماشین ها و ابزار پیشرفته جاسوسی و هزاران سند به جای مانده از آن چشم جهانیان به حقایق جدیدی در باره سفارتخانه شیطان بزرگ باز کرد.

وی اظهار کرد: اکنون همه دنیا می‌دانند که سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌ها و دفاتر نمایندگی و پایگاه های نظامی آمریکا در کشورهای جهان، نه یک مکان سیاسی؛ که پایگاهی برای انواع جاسوسی های پیشرفته،خرابکاریهای گسترده،و فراهم سازی فتنه‌ها و آشوب های مختلف در کشورهای هدف است، لانه هایی که باید مورد مراقبت و رصد دقیق کشورها به ویژه کشورها و دولت های مقاومت باشد.

امام جمعه پلدشت افزود: مدتی است ،رهبر معظم انقلاب اسلامی ،در سخنرانیها و رهنمودهای خود،از موضوعی به نام “افول آمریکا” سخن گفته اند:”آمریکای امروز از آمریکای ۴۰سال قبل،که انقلاب پیروز شد،به مراتب ضعیف ترشده و قدرت آمریکا رو به افول است.۱۲/۸/۹۷”

طالبی گفت: اکنون و در آغاز دهه سوم قرن بیست و یکم نشانه‌های افول قدرت آمریکا و تمدن و قرن آمریکایی هویدا شده است، افولی که نه در عرصه نظر و سخن، بلکه در بستر عینیت ها و واقعیت های مشهود و ملموس به روشنی در عرصه اقتصادی ، سیاسی، قدرت نرم و فرهنگی و اجتماعی قابل مشاهده است.

وی با اشاره به هلاکت البغدادی تصریح کرد: یکشنبه پنجم آبان ماه،(۲۶اکتبر۲۰۱۹)ابراهیم عوّاد البدری القریشی (السامرائی)معروف به ابودعاء به ادعای ترامپ ، طی یک عملیات اطلاعاتی و زمینی و هوایی در ادلب سوریه و در مخفیگاه خود به هلاکت رسید.

وی اظهار کرد: مهمترین نکته و آن درس عبرتی دوباره برای خوش باوران و دلبستگان به غرب و آمریکاست که باز هم با چشمان خود ببینند بعد از هلاکت صدام ،قذافی،ملاعمر،بن لادن و زرقاوی،سرانجام نوبت البغدادی رسید.

امام جمعه پلدشت با اشاره به رزمایش الی بیت المقدس در پلدشت افزود: برگزاری رزمایش هایی از این قبیل اقدامی بسیار شایسته و قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده