ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 2019/10/4 شناسه خبر: 272676
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: فعالیت‌هاى نیروى انتظامى، در جهت ایجاد و برقراری نظم، قانون و امنیت بر سه اصل «آگاهى»، «پیش‌گیرى» و «پى‌گیرى» استوار است.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به اهمیت زیارت امام حسین(ع) گفت: هر کسی به نیت زیارت امام حسین(ع) به کربلا برود خداوند عمر و روزی اش را زیاد و گناهانش را می بخشد.

 

وی تصریح کرد: هر قدمی که انسان برای زیارت امام حسین(ع) بر می دارد هزاران گناهش بخشیده و هزاران ثواب برایش ثبت می شود.

 

وی اظهار کرد: ایام زیارت امام حسین(ع) از عمر انسان حساب نشده و ثواب حج عمره مقبوله را برای آن ثبت می کند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: برای زیارت اربعین باید آمادگی روحی و جسمی داشته باشیم.

 

طالبی با اشاره به آثار زیارت قبور گفت: زیارت قبور انسان را به یاد قیامت انداخته، قلب انسان را رقیق کرده نسبت به دنیا بی رغبت کرده و باعث عبرت اندوزی می شود.

 

وی با اشاره به صعود ۴۰ پله‌ای ایران در بخش صنعت تصریح کرد: جمهوری اسلامی نه تنها در مقابل فشارهای غرب تسلیم نشده بلکه طبق گزارش‌های سازمان‌های سنجش بین‌المللی توانسته، به رشد و ارتقای صنعت در طی دهه‌های گذشته دست یابد.

 

وی اظهار کرد: گزارشی که از سوی “سازمان توسعه صنعتی ملل متحد” (یونی‌دو(UNI DO)) ارائه شده، اعلام کرده است که جمهوری اسلامی طی ۱۶ سال گذشته از رتبه‌ی ۹۵ میان ۱۳۵ کشور جهان با ارتقای ۴۰ پله‌ای به رتبه ۵۸ تا سال ۲۰۱۸ دست یافته است.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: علت تامه‌ خام‌فروشی در ایران، نه فقدان دانش فرآوری، بلکه به دلیل فقدان اراده و عزم برای جلوگیری از خام‌فروشی در بسیاری از تصمیم‌گیرندگان است.

 

طالبی با تبریک هفته ناجا گفت: نیروى خدوم و شجاع انتظامى در راستای تأمین جامع امنیت مردم، تاکنون ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز تقدیم انقلاب اسلامى كرده است.

 

وی تصریح کرد: فعالیت‌هاى نیروى انتظامى، در جهت ایجاد و برقراری نظم، قانون و امنیت بر سه اصل «آگاهى»، «پیش‌گیرى» و «پى‌گیرى» استوار است، همه‌ی مردم قدرشناس ایران اسلامی از اعماق دل، از زحمات مخلصانه و شبانه‌روزی مجموعه‌ی شریف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنند.

 

وی با اشاره به بیست و سومین مجمع عالی سپاه که با حضور فرماندهان رده هاي مختلف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سه روز برگزار گردید، اظهار کرد: سپاه جزو نهادهاي برآمده از انقلاب اسلامی است که ولادت، حرکت، رشد و بلوغش از دل تلاطم ها و امواج حادثه ها آغاز شده و تداوم یافته و به اوج رسیده است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: دوران پس از جنگ و طی این سی سال، که جبهه بندي ها عمیق تر و پیچیده تر و گسترده تر شد سپاه به اوج بلوغ و تکامل خود رسیده و در دو راهی هاي تعالی، انحطاط، ریزش ها و رویش ها سربلند و پیروز بیرون آمد.

 

به گفته وی اکنون می توان به این سازمان انقلابی به عنوان یک نهاد و سازمان معیارِ انقلابی نگریست.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده