ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 2019/09/27 شناسه خبر: 272562
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: توصیه می کنیم افراد فریب خورده از تاریخ درس گرفته و حماقت نکنند در غیر این صورت ملت آنها را به زباله دان تاریخ پرتاب می کنند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به جهاد فی سبیله الله گفت: جهاد فی سبیله الله یکی از مهمترین معیارها بوده و یک شب پاسداری از دین و حکومت اسلامی بهتر از ۱هزار سال نماز شب و روزه است.

وی با اشاره به اینکه دفاع از حریم حکومت اسلامی و ارزش های اسلامی در نزد خداوند بسیار با ارزش است، تصریح کرد: پیامبر (ص) فرموده اند، هیچ قطره ای در راه خداوند محبوبتر از قطره خونی نیست که در راه خدا ریخته می شود.

وی اظهار کرد: ۳ گروه پیامبران، عالمان دینی و شهداء، افرادی هستند که در قیامت شفاعت می کنند.

امام جمعه پلدشت با تاکید بر بدعهدی اروپا و آمریکا افزود: اروپا و آمریکا هیچگاه دست از خباثت های خود بر نمی دارند و ملت ایران بدعهدی آنها را فراموش نمی کنند.

به گفته وی ملت ایران قیام عاشورا را سرلوحه خود قرار داده اند، هیچگاه ذلت را نمی پذیریم و در برابر هرگونه اقدام خصمانه پاسخ قاطع می دهیم.

طالبی گفت: باید با مدیریت جهادی و بهره گیری از نیروهای داخلی فشار های اقتصادی را کاهش دهیم.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرموده اند، لازمه و اساس استمرار کشور توکل به خداوند، ایستادگی و مقاومت، امید به آینده، اعتماد به جوانان، وحدت و انسجام آحاد مردم بخصوص نیروهای انقلابی، حمایت واقعی از تولید داخلی و قطع امید کامل از بیگانگان است.

وی اظهار کرد: ترس دشمنان از اسلام و بیداری اسلامی است و با اصل اسلام مشکل دارند.

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: آمادگی و بسیج همگانی از برکات دفاع مقدس بوده و دفاع مقدس مظهر آرمان خواهی، تدبیر و حکمت است.

طالبی گفت: عده ای در تلاش برای حذف نام و یاد شهداء هستند ولی غافل از اینکه شهداء هیچگاه فراموش نمی شوند و زنده هستند.

امام جمعه پلدشت با اشاره به اینکه تلاش افراد فریب خورده بی نتیجه می ماند افزود: توصیه می کنیم افراد فریب خورده از تاریخ درس گرفته و حماقت نکنند در غیر این صورت ملت آنها را به زباله دان تاریخ پرتاب می کنند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده