ساعت: 11:17 منتشر شده در مورخ: 2019/09/26 شناسه خبر: 272543
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: اقتدار، صلابت و آزادگی در استقامت است و دشمن اگر ما را تهدید به جنگ کند ما ثابت کرده ایم که فرزندان ماه محرم هستیم و اگر ما را تحریم کند ما فرزندان ماه رمضان هستیم.

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در یادواره شهداء شهرک ارس پلدشت با اشاره به امنیت پایدار کشورمان گفت: اگر امروزه کشورمان در امنیت کامل بوده و ندای لبیک یا حسین سر می دهیم در حالی که تمام همسایگان کشورمان در جنگ به سر می برند به برکت الگو گرفتن از سید الشهداء (ع) است.

 

وی تصریح کرد: امنیت، اقتدار و آرامش کشورمان را مدیون خون پاک هزاران هزار شهید هستیم.

 

وی اظهار کرد: اگر گذشته و انقلاب های کشور های مختلف را بررسی کنیم در می یابیم که تمامی انقلاب ها بعد از مدتی آلات دست استکبار شده است به غیر از انقلاب اسلامی کشور مان، دلیل آن نیز پیروی از مکتب سید الشهداء (ع) است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: مهمترین پیامد دفاع مقدس بحث اعتماد به نفس و خود باوری است.

 

به گفته وی دشمن در صدد براندازی نظام در عرصه های گوناگون است و مهمترین ترفند آن تهدید، تحریم و مذاکره است که بحث برجام را مطرح کردند.

 

یوسفی گفت: اگر برجام تحقق می یافت برجام های دیگری راه اندازی می شد از قبیل قطع ارتباط با نیروهای انقلابی، عادی سازی روابط با رژِیم صهیونیستی و عربستان.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: اقتدار، صلابت و آزادگی در استقامت است و دشمن اگر ما را تهدید به جنگ کند ما ثابت کرده ایم که فرزندان ماه محرم هستیم و اگر ما را تحریم کند ما فرزندان ماه رمضان هستیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده