ساعت: ۱۴:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۲ام شهریور, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 272253
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: بهترین مذاکره در شرایط فعلی استقامت در برابر استکبار است و گره زدن مشکلات اقتصادی و داخلی به مذاکرات کار اشتباهی است.

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در جمع بسیجیان گردان الی بیت المقدس شهر نازک پلدشت با اشاره به امنیت کشورمان گفت: امنیتی که امروزه در کشورمان وجود دارد در سایه خون شهداء حاصل شده است.

وی تصریح کرد: انقلاب ما برگرفته از حادثه عاشورا و شعار هیهات منا الذله است.

وی با اشاره به مذاکرات برجام اظهار کرد: بهترین مذاکره در شرایط فعلی استقامت در برابر استکبار است و گره زدن مشکلات اقتصادی و داخلی به مذاکرات کار اشتباهی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: دشمن در تلاش بود تا در ادامه برجام های۲،۳ و ۴ را نیز به میان بیاورد که شامل قدرت موشکی، عدم حمایت از نیروهای انقلابی در منطقه و دوستی با استکبار بود.

یوسفی گفت: استکبار به خوبی میداند که اگر ملت ایران را تهدید به حمله کند ما فرزندان محرم هستیم و اگ تهدید به حمله اقتصادی کند ما فرزندان رمضان هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: امروزه استکبار تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا مانع نفوذ انقلاب اسلامی در سایر کشورها شود که به لطف خداوند نمی تواند به نتیجه برسد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد