ساعت: ۱۲:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ شناسه خبر: 272229
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: محرم بهترین كلاس براي انتقال فرهنگ عاشورا و حماسه كربلا به نسل حاضر است، نسلي كه امروزه تشنه معنويت است و اين هيئت ها و مراسمات بايد به پايگاه آموزشي و تربيتي براي اين افراد تبديل شوند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در جلسه هماهنگی و برنامه ريزی هيئت های مذهبی با تاکید بر توجه به ساختار و محتواي هيأت هاي عزاداري گفت: مسئولان هيات هاي مذهبي بايد به نشان ها و علائم عزاداري مانند پرچم ها، شعارها و علم ها توجه ويژه کنند.

 

وی با اشاره به اینکه نقش تربيتي هيأت هاي مذهبي در اين ايام بايد پررنگ تر و برجسته تر گردد، تصریح کرد: گفتار و رفتار مسئولين هيأت ها مي بايست به گونه اي باشد كه تبديل به الگويي براي براي جوانان و نوجوانان شود.

 

وی اظهار کرد: هدف هيأت هاي مذهبي تربيت جوانان و نوجوانان براي خدمت و سربازي ولايت فقيه باشد كه از از درون اين هيأت ها امثال شهيدان حججي ها و چمران ها تربيت شده و پرچمدار حمايت از اسلام و نظام ولايت فقيه شوند.

 

امام جمعه پلدشت افزود: محرم بهترین كلاس براي انتقال فرهنگ عاشورا و حماسه كربلا به نسل حاضر است، نسلي كه امروزه تشنه معنويت است و اين هيئت ها و مراسمات بايد به پايگاه آموزشي و تربيتي براي اين افراد تبديل شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده