ساعت: ۰۹:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ شناسه خبر: 271899
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: اتحاد و اتفاق میان مسلمانان جهان در دنیاى کنونى از ضرورت‏هاى انکارناپذیر مى‏ باشد.

به گزارش آراز سسی، همزمان با عید قربان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت به همراه فرماندار شهرستان با خانواده های عشایر دیدار و هدایایی را اهداء کرد.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در این دیدار با تاکید بر اهمیت وحدت در بین مذاهب گفت: اتحاد و اتفاق میان مسلمانان جهان در دنیاى کنونى از ضرورت‏هاى انکارناپذیر مى‏ باشد.

وی تصریح کرد: وحدت بر همه‏ ى ضرورت‏ها و اولویت‏ها ترجیح دارد و از آن‏ها مقدم‏تر است، همه دولت‏ها، نخبگان، زبدگان، رجال فرهنگى و دینى در زمینه وحدت جهان اسلام مسئولند.

وی اظهار کرد: اتحاد و یکپارچگى اثر معجزآمیزى در پیشرفت اهداف، سربلندى و پیروزى اجتماع‏ها دارد، هیچ موضوعى هم چون اتحاد و انسجام اقوام و ملت‏ها اثربخش نیست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: یکى از گام هایى که باید علما انجام دهند این است که عوامل تفرقه و جدایى را شناسایى کرده و ماهیت آن‏ها را افشاء نمایند و در حقیقت آن‏ها را در جوامع اسلامى طرد و نفى نمایند.

کوچکترین حرکت علیه کشورمان با پاسخ سخت ما روبرو می شود

ماموستا عبدالله روحانی ناری در ادامه با اشاره به تلاش استکبار برای ایجاد اختلاف در بین مسلمانان و خصوصا شیعه و سنی گفت: دشمنان در تلاش هستند تا در بین شیعه و سنی اختلاف افکنی کنند ولی زهی خیال باطل.

وی تصریح کرد: استکبار و عوامل فریب خورده گروهک ها بدانند که هیچگاه این اهداف شومشان به ثمر نخواهد رسید.

وی اظهار کرد: امروز امید تمام مردم این منطقه به سپاه پاسداران بوده و توجه به عمق بخشی و  محرومیت زدایی از بارزترین عملکرد این نهاد مقدس است و وظیفه ماست که از نهاد انقلابی و مردمی نهایت تقدیر و تشکر لازم را داشته باشیم.

روحانی روستای شیدی پلدشت افزود: استکبار بداند که اگر کوچکترین حرکتی بر علیه کشورمان در این منطقه انجام گیرد قبل از همه با پاسخ کوبنده ما روبرو می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده