ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 2019/07/28 شناسه خبر: 271724
رییس بیمه سلامت پلدشت خبر داد:

رییس بیمه سلامت پلدشت گفت: دفترچه های درمانی بیمه سلامت(روستایی، کارمندی، ایرانیان، بیمه سلامت همگانی و سایر اقشار) در سطح شهرستان های ماکو، پلدشت و شوط تا یک ماه دیگر حذف می شوند.

حامد صلصالی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به جایگزینی کدملی بجای دفترچه های درمانی بیمه سلامت گفت: دفترچه های درمانی بیمه سلامت(روستایی، کارمندی، ایرانیان، بیمه سلامت همگانی و سایر اقشار) در سطح شهرستان های ماکو، پلدشت و شوط تا یک ماه دیگر حذف می شوند.

 

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح بیمه شدگان می توانند با ارائه کارت ملی خود، بدون استفاده از دفترچه های کاغذی در تمام مراکز طرف قرارداد، از تمامی خدمات به صورت الکترونیکی بهره مند شوند.

 

وی اظهار کرد: سامانه نسخه الکترونیک شامل سه فرآیند اصلی، ثبت نام پزشک، تجویز نسخه و تحویل یا اقدام نسخه است و عملیات اصلی اجرای این طرح با مراجعه بیمار به پزشک شروع شده و پزشک پس از انجام معاینات تشخیصی و درمانی نسبت به ثبت نسخه الکترونیک از طریق بستر اینترنت اقدام کرده و پس از آن بیمار می تواند با مراجعه به کلیه مراکز پاراکلینیکی و یا داروخانه های خدمت و یا داروی خود را دریافت کند.

 

رییس بیمه سلامت پلدشت افزود: پلدشت دومین شهرستان بعد از نقده است که این طرح بصورت پایلوت در آن اجرا می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده