ساعت: 13:59 منتشر شده در مورخ: 2019/07/21 شناسه خبر: 271701
فرماندار پلدشت خبر داد:

فرماندار پلدشت گفت: مهلت یکساله از منطقه آزاد ماکو گرفته شد تا شرکت با ارائه زمانبندی های لازم شروع به فعالیت کند و در صورت عدم فعالیت قرار داد بصورت یکطرفه از سوی منطقه آزاد ماکو لغو می شود.

به گزارش آراز سسی، جلسه رفع موانع مجتمع دام پروری آراز دام پلدشت ظهر امروز با حضور معاون اقتصادی منطقه آزاد ماکو، فرماندار پلدشت و اعضای دخیل در این امر در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

جلیلی با اشاره به پتانسل های پلدشت گفت: پلدشت یکی از شهرستان های مهم منطقه آزاد ماکو بوده و استعداد های فراوانی دارد.

 

وی تصریح کرد: طبق بررسی های فنی و اقتصادی پرورش گاو شیرده در این بازه زمانی به صرفه نبود و در آینده نزدیک مشکلات زیست محیطی برای شهرستان ایجاد می کند.

 

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو افزود: پلدشت پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین مرکز گلخانه ای را داشته و سرمایه گذار نیز در این زمینه اعلام آمادگی کرده است.

 

مهران صفری گفت: مجتمع دام پروری آراز دام با ۱۶۱ واحد، ۴هزار و ۴۰۰ راس دام در مساحتی به متراز ۵۰ هکتار از سال ۸۶ شروع و در سال ۸۹ به اتمام رسید.

 

وی تصریح کرد: برای ساخت این مجتمع ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

 

فرماندار پلدشت با اشاره به عدم فعالیت این شرکت در بازه زمانی قانونی و عدم تمدید قرارداد از سوی منطقه آزاد ماکو افزود: مهلت یکساله از منطقه آزاد ماکو گرفته شد تا شرکت با ارائه زمانبندی های لازم شروع به فعالیت کند و در صورت عدم فعالیت قرار داد بصورت یکطرفه از سوی منطقه آزاد ماکو لغو می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده