ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 2019/07/20 شناسه خبر: 271698
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: امسال ۸۴۲نفر روز اردوی جهادی در مناطق محروم شهرستان به مرحله اجرا در می آید که شامل اقدامات عمرانی، اقتصاد مقاومتی، مرمت، بهسازی، زیباسازی، محرومیت زدایی، علمی و برداشت محصول است.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به اهمیت اردوهای جهادی گفت: اردوی جهادی در واقع حرکت دسته جمعی است که در آن افراد با توجه به موقعیت کاری یا علمی که در جامعه دارند یک سری برنامه، طی یک برنامه غالباً کوتاه مدت و البته بدون انگیزه مالی در مناطق محروم کشور به اجراء در می آورند.

 

وی تصریح کرد: همزمان با فصل تابستان عمده قسمت اردوهای جهادی پلدشت اجرا می شود.

 

وی اظهار کرد: امسال ۸۴۲نفر روز اردوی جهادی در مناطق محروم شهرستان به مرحله اجرا در می آید که شامل اقدامات عمرانی، اقتصاد مقاومتی، مرمت، بهسازی، زیباسازی، محرومیت زدایی، علمی و برداشت محصول است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: علاقه‌مندان به حضور در این اردو‌ها می‌توانند به نزدیکترین ناحیه، حوزه و پایگاه مقاومت بسیج مراجعه کرده و برای حضور در این اردو‌ها اعلام آمادگی کنند.

 

به گفته وی امیدواریم مردم از فرصت به دست آمده در راستای خودسازی فرهنگی بهره کامل را ببرند و بتوانند در جهت حفظ آرمان های انقلاب اسلامی که همانا حمایت از محرومان و مستضعفان جامعه می باشد گام بردارند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده