ساعت: 16:07 منتشر شده در مورخ: 2019/07/13 شناسه خبر: 271624
امام جمعه پلدشت خبر داد:

امام جمعه پلدشت گفت: مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد برپایی نماز جمعه روز ۴ مرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در دفتر امام جمعه برگزار شد، با اشاره به اهمیت نماز جمعه گفت: نماز جمعه یک حرکت مهم و سیاسی بوده و باید توجه جدی به آن شود.

 

وی تصریح کرد: نماز جمعه عامل وحدت مسلمین، آرامش دل ها و همبستگی جامعه است.

 

وی اظهار کرد: باید به جایگاه نماز جمعه توجه ویژه شود و در احادیث و آیات تاکید صریحی به نماز جمعه شده است.

 

امام جمعه با اشاره به اینکه نماز جمعه حج افراد مسکین است، افزود: مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد برپایی نماز جمعه روز ۴ مرداد ماه در شهرستان برگزار می شود.

 

به گفته وی برگزاری میز خدمت و ویزیت رایگان گوشه ای از اقدامات در این روز است.

 

حفظ وحدت در بین نیروهای انقلابی مومن امری ضروری است

 

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در جلسه شورای فرهنگ عمومی پلدشت با اشاره به اینکه شورای فرهنگ عمومی یکی از معتبرترین و جامع ترین جلسات فرهنگی شهرستان بوده، گفت: با استفاده از نخبگان و اندیشه ورزان فرهنگی در شهرستان می توان نسبت به بررسی معضلات فرهنگی، اجتماعی  پرداخت و مناسب با آسیب های بررسی شده راه کارهای مناسب جهت رفع معضلات ارائه کرد.

 

وی تصریح کرد: فعال شدن سازمان تبلیغات اسلامی، تامین نیروی کارآمد، متعهد و پیگیری راه اندازی حوزه علمیه برادران و خوهران امری مهم در شهرستان است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: استفاده از ظرفیت تمام نیروهای انقلابی در قالب هیيت اندیشه ورز در جهت بررسی معضلات فرهنگی شهرستان امری ضروری است.

 

در پایان جلسه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اهداء لوح از اداراتی که در امر اجرای همایش عفاف و حجاب دخیل بودند تقدیر کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده