ساعت: ۱۵:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴ام تیر, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 271548
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: استکبار سعی دارد هر روز در منطقه ناامنی ایجاد کند ولی حافظان این مرز و بوم اجازه نمی دهند امنیت مختل شود.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به اهمیت دوران جوانی گفت: جوانی یکی از مهمترین دوران زندگی انسان است که باید قدر آن را دانست و تحصیل در دوران جوانی همانند حکاکی بر روی سنگ است.

وی تصریح کرد: در دوران جوانی پاک بودن و عبادت پروردگار شیوه پیامبران است.

وی با اشاره به شهادت پاسداران انقلاب اسلامی در درگیری با گروهک ترویستی اظهار کرد: شهادت این عزیزان نشان داد که امنیت و اقتدار این مملکت پایدار است، استکبار سعی دارد هر روز در منطقه ناامنی ایجاد کند ولی حافظان این مرز و بوم اجازه نمی دهند امنیت مختل شود.

امام جمعه پلدشت افزود: امنیت و آسایشی که داریم مدیون خون پاک شهداء هستیم و باید شهداء را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

طالبی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با دست اندرکاران حج گفت: وحدت، دفاع از مظلومان و مقاومت در برابر استکبار از معیار های سیاسی و مهم حج هستند، ابعاد سیاسی حج مطابق با خواسته ها و دستورات اسلام است.

وی تصریح کرد: امروزه وحدت در بین مسلمین باید بیش از پیش به رخ جهانیان کشیده شود.

وی با اشاره به انتخابات اسفند ۹۸ اظهار کرد: انتخابات همیشه اقتدار کشور را رقم می زند، ملت ایران همیشه بیش از گذشته در انتخابات شرکت کرده و می کند.

خطیب نماز جمعه پلدشت با اشاره به اهمیت انتخابات اسفند ۹۸ افزود: در انتخاب خود دقت کنیم تا مجلسی را رقم بزنیم که در جهت گام دوم انقلاب باشد، انتخابات اسفند ۹۸ بر انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و انتخابات آمریکا تاثیر مستقیم دارد، جوان گرایی و توجه به مطالبات مردم گوشه ای از تاثیرات است.

به گفته وی تصمیمات اخیر گرفته شده در خصوص برجام توانست اتحادیه اروپا را به چالش بکشاند.

طالبی با اشاره به عدم پرداخت حقوق کارگران در برخی از شرکت ها منطقه و تاکید بر پیگیری از سوی مسئولین مربوطه گفت: طبق گزارشات رسیده حقوق کارگران برخی شرک های فعال در منطقه چند ماه است که پرداخت نشده است و طبق پیگیری ها مبالغ از صندوق توسعه پرداخت شده است.

وی با اشاره به ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری تصریح کرد: باید از شهردار پلدشت در زمینه اقداماتی که انجام داده است تقدیر و تشکر کرد.

امام جمعه پلدشت با اشاره به ۱۶ تیرماه رو مالیات افزود: مالیات و پرداخت مالیات بسیار مهم است و در زمینه آبدانی کشور هزینه می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد