ساعت: ۱۵:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ شناسه خبر: 271466
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته با ساقط کردن پیشرفته ترین پهباد دنیا به ارزش ۲۲۲ میلیون دلار که قصد جاسوسی از ایران را داشت استکبار را تحقیر کرد و به دنیا نشان داد که در دفاع از حریم با هیچ کسی تعارف نداریم.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به نقش موثر خانواده در جامعه و تربیت انسان ها گفت: انسان ها در مهد خانواده تربیت می شوند و از جمله مسائلی که دشمن آن را نشانه گرفته خانواده است.

وی تصریح کرد: حضرت علی (ع) فرموده اند، اسلام، انسان ها را به ۳ پارسایی و پاکی دعوت می کند که پارسایی شکم، پارسایی عفت و حجاب، پارسایی زبان و سخن از آن جمله است.

وی اظهار کرد: امروزه خانواده به عنوان رکن اصلی مورد هدف دشمن است و اگر در این رکن خللی ایجاد شود تربیت انسان ها با مشکل روبرو می شود.

امام جمعه پلدشت با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با نخست وزیر ژاپن افزود: باید اقدام مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم و استکبار با این پاسخ رهبری تحقیر شد.

طالبی با اشاره به ساقط شدن پهباد آمریکا گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته با ساقط کردن پیشرفته ترین پهباد دنیا به ارزش ۲۲۲ میلیون دلار که قصد جاسوسی از ایران را داشت استکبار را تحقیر کرد و به دنیا نشان داد که در دفاع از حریم با هیچ کسی تعارف نداریم.

وی تصریح کرد: امروزه آمریکا در برابر قدرت ایران زانو زده است، این تنها شکست استکبار نیست و در طول ۴۰ سال گذشته بارها دیده شده است.

وی با اشاره به خصوصیات مقام معظم رهبری اظهار کرد: صلابت، اقتدار، حکمت، نظریه پردازی، تفکر، آینده نگری، ایستادگی در برابر استکبار گوشه ای از خصوصیات مقام معظم رهبری است.

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: عدالت عالی ترین آرمان انقلاب اسلامی است و مبارزه با ظلم و ستم مهمترین محور کشورمان است.

طالبی ضمن تبریک آغاز هفته قوه قضاییه گفت: امروزه قوه قضاییه با هجمه هایی روبرو است و بر همه واجب است از این قوه بصورت قاطع حمایت کنیم.

وی با اشاره به ۱ تیرماه روز اصناف تصریح کرد: ۱ تیرماه به روز اصناف نامگذاری شده است و از همه عزیران در خواست داریم در مناسبت های ملی و مذهبی بیش از پیش در فضاسازی شهرستان تلاش کنند.

امام جمعه پلدشت ضمن درخواست از مسئولان برای برخورد قاطع با مشکلات شهرستان افزود: مسئولان هرچه سریعتر نسبت به تعریض محور مرگنلر به پلدشت ، حل قطعی های مکرر آب شرب شهر نازک پلدشت، گرانی بیش از اندازه برخی کالاها در سطح شهرستان اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده