ساعت: ۱۱:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ شناسه خبر: 271463
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: در طرح ملی جهاد همبستگی، آحاد مردم با محوریت مساجد در تأمین یک «خانه» و هر کاسب هم در تأمین یک قلم کالای اساسی برای خانواده‌های سیل‌زده کمک می کند، در این زمینه همه پایگاه‌های مقاومت بسیج در اجرای این طرح آمادگی و همکاری دارند.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به طرح جهاد همبستگی ملی گفت: هدف ما کاهش آلام مردم سیل زده با رعایت همه جوانب و درنظر گرفتن شاخصه‌های عدالت است.

 

وی تصریح کرد: قرآن کریم در آیات متعددی ما را به تعاون و همبستگی آن هم در امور خیر فرامی‌خواند و اگر در تفاسیر این آیات و نکات ارزشمندی که در روایات آمده، تأمل کنیم، به وضوح درمی‌یابیم که باید داشته‌های خودمان با دیگران در شرایط سخت تقسیم کنیم و این مسأله مهمی است.

 

وی اظهار کرد: تمهیدات لازم این طرح در حال انجام بوده و  با همت مردم و محوریت مساجد انجام می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: در این طرح، آحاد مردم با محوریت مساجد در تأمین یک «خانه» و هر کاسب هم در تأمین یک قلم کالای اساسی برای خانواده‌های سیل‌زده کمک می کند، در این زمینه ائمه جماعت مساجد، هیئت امناء مساجد و همه پایگاه‌های مقاومت بسیج در اجرای این طرح آمادگی و همکاری دارند.

 

به گفته وی شهرستان پلدشت این اقدامات را در استان های لرستان و ایلام انجام می دهد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده