ساعت: ۱۵:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ شناسه خبر: 271445
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی:

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی گفت: تیم های فنی قرارگاه زیستی و سایبری در سطح استان تشکیل شده است که امورات و مسائل مربوطه را رصد و اقدامات لازمه را انجام می دهد.

به گزارش آراز سسی، قدرت حبیب زاده در اولین جلسه پدافند غیر عامل در سال ۹۸ که ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری پلدشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت پدافند غیر عامل در شرایط کنونی گفت: پدافند غیر عامل در واقع دفاع غیر مسلحانه با هدف حفظ جان انسان ها و تجهیزات و سرمایه های کشور ها صورت می گیرد.

وی با اشاره به انواع تهدیدات تصریح کرد: تهدیدات به دو دسته طبیعی و انسان ساخت تقسیم می شود که نوع دوم آن به لحاظ بکار گیری فناوری تفکر و چندلایه بودن آن می تواند آسیب های زیادی وارد کند.

وی اظهار کرد: تیم های فنی قرارگاه زیستی و سایبری در سطح استان تشکیل شده است که امورات و مسائل مربوطه را رصد و اقدامات لازمه را انجام می دهد.

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت فضای سایبری افزود: فضای سایبر در دنیا به درجه ای رسیده است که به عنوان حوزه ۵ ام نبرد مطرح شده و در کمترین زمان ممکن می تواند به اهداف مورد نظر تاثیر بگذارد.

پدافند غیر عامل، دفاع غیر نظامی به واسطه فکر و اندیشه است

صفری  در ادامه گفت: پدافند غیر عامل در واقع دفاع غیر نظامی از جان، مال، سرمایه و تجهیزات است که به واسطه فکر و اندیشه صورت می گیرد.

فرماندار پلدشت افزود: پدافند غیر عامل عرصه گسترده ای است و اگر بتوانیم اقدامات را بصورت استاندارد و درست انجام دهیم می توان به نتایج مطلوبی دست یافت.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده