ساعت: ۱۲:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۲ام خرداد, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 271160

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: بزرگترین عامل شکست ملت ها بی بصیرتی و بی صبری است، تمامی فتنه ها را با آگاهی و بصیرت می توان خنثی کرد.

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در مراسم صبحگاه مشترک سوم خرداد با اشاره به اقتدار کشورمان گفت: صلابتی که امروز شاهد آن هستیم به برکت خون هزاران شهید است، انقلاب ما برگفته از گفتمان امام خمینی(ره) و دفاع از مظلومان است.

 

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرموده اند، دوران دفاع مقدس دارای هزاران هزار خاطرات تلخ و شیرین است و از ارگان های فرهنگی می خواهم زمینه انتقال آن به نسل های جوان را فراهم کنند.

 

وی اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل های جوان انتقال یابد و همه ما موظف به انجام آن هستیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: بزرگترین عامل شکست ملت ها بی بصیرتی و بی صبری است، تمامی فتنه ها را با آگاهی و بصیرت می توان خنثی کرد.

 

به گفته وی دفاع همه جانبه در تمامی زمینه ها از ضروریات شرایط کنونی است.

 

یوسفی با تاکید بر انتقال شعار عاشورا به نسل جوان  گفت: امروزه نقطه اقتدار نیروهای مسلح و ملت ایران، جهاد، دفاع و ایستادگی است.

 

وی تصریح کرد: ما یاد گرفته ایم اگر ما را تهدید کنند اعلام کنیم ما فرزندان ماه محرم هستیم و اگر ما را تهدید اقتصادی کنند اعلام کنیم فرزندان ماه رمضان هستیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: هیچ مذاکره ای صورت نمی گیرد و مذاکره در چنین شرایطی مساوی با سم مهلک است.

 

فتح خرمشهر، فتح ایثار، اراده،مقاومت و ایستادگی بود

 

سرهنگ سلیمان بایرامی با اشاره به اهمیت فتح خرمشهر گفت: فتح خرمشهر، فتح ایثار، اراده،مقاومت و ایستادگی بود.

 

وی تصریح کرد: آمریکا و استکبار، شما که ما را تحریم کرده و سپاه پاسداران را گروه تروریستی خواندید بدانید که همه ملت ایران و نیروهای نظامی، سپاهی هستند و در هر ارگان، سازمان و اداره ای باشیم گوش به فرمان مقام معظم رهبر بوده و در صحنه حضور داریم.

 

فرمانده هنگ مرزی پلدشت افزود: گوش به فرمان فرمانده کل قوا هستیم و با کوچکترین اشاره استکبار و رژیم غاصب را با خاک یکسان می کنیم.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده