ساعت: ۱۸:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۳۰ام اردیبهشت, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 271094
فردا انجام می‌گیرد؛

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان ۲۷ پروژه بزرگ با ۴۴۶۵ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می شود.

به گزارش آراز سسی به نقل از اروم‌نیوز، محمدمهدی شهریاری صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران از سفر قریب الوقوع دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران به آذربایجان غربی خبر داد و اظهار داشت: در این سفر که در آینده نزدیک انجام می گیرد، ۲۷ طرح و پروژه که مهم ترین آن ها پروژه عظیم سد کرم آباد است با ۴۴۶۵ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد.

وی، به دیگر پروژه های افتتاحی استان در سفر رئیس جمهور نیز اشاره کرد و گفت: در این سفر علاوه بر بهره برداری از سد کرم آباد پلدشت با ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار، چندین پروژه در بخش کشاورزی با ۴۳۹ میلیارد تومان اعتبار، چند پروژه مخابراتی با ۱۸۵ میلیارد تومان اعتبار و تعدادی پروژه ورزشی از جمله استادیوم ۵هزار نفری سلماس با مجموع ۵۷ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری خواهند رسید.

استاندار آذربایجان غربی، در ادامه با اشاره به سرمایه گذاری های مناسب دولت تدبیر و امید در استان افزود: دولت تدبیر و امید در راستای ارتقای شاخص های توسعه استان، سرمایه گذاری های بزرگی در آذربایجان غربی انجام داده است.

شهریاری، اضافه کرد: از زمان آغاز بکار دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان در استان آذربایجان غربی از جمله ۶ هزار میلیارد تومان در بخش آب و خاک و ۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در طرح های احیای دریاچه ارومیه سرمایه گذاری انجام گرفته است.

وی، خاطرنشان کرد: شخص رئیس جمهور و دولت تدبیر و امید برای استان آذربایجان غربی اهمیت ویژه ای قائل هستند؛ بی تردید نوع نگاه دولت به استان، آینده ای درخشان را برای این استان به ارمغان خواهد آورد.

لازم به ذکر است؛ بر اساس اعلام دستگاه‌های مجری، حسن روحانی فردا با همراهی تعدادی از وزرا به آذربایجان‌غربی سفر می‌کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد