ساعت: ۱۵:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ شناسه خبر: 270983
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: شرکت گوگل در حال دستبرد به اطلاعات مردم و ورود به حریم خصوصی آنها است و در زمینه نرم افزار تلگرام ۵ حمله سایبری صورت گرفت که با هوشیاری مسئولان مربوطه دفع شد.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به اهمیت علم آموزی گفت: یادگیری و علم آموزی در واقع حیات قلب است و دل ها را نورانی و بدن های ناتوان را قوت می دهد.

 

وی تصریح کرد: علم به انسان زندگی حقیقی می دهد و یک ساعت مطالعه و علم آموزی بهتر از ۷۰ سال عبادت است.

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان و فرهنگیان اظهار کرد: معلمان پرورش دهنده سرمایه های این کشور هستند.

 

امام جمعه پلدشت ضمن محکومیت سند ۲۰۳۰ افزود: غرب انتظار دارد معلمان در کلاس های درس برای آنها سرباز و رعیت پرورش دهند.

 

طالبی گفت: آموزش و پرورش باید انسان های دانا، خردمند، توانا، شجاع، بصیر تربیت کند تا دنیا برای یاد گرفتن آن مجبور شود زبان ما را یاد بگیرد.

 

وی تصریح کرد: عده ای در حال تضعیف روحیه انقلابی هستند و نباید مدارس محلی برای تضعیف روحیه آنها باشد.

 

وی اظهار کرد: دشمن آرایش جنگی به خود گرفته است، ما باید آرایش جنگی به خود گرفته و با احساس مسئولیت بیشتر وارد صحنه شویم.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: مباحث مربوط به سند ۲۰۳۰ در تضاد با اسناد بالادستی و قانون اساسی ما است.

 

طالبی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و حملات دشمن در این زمینه گفت: جوانان و آحاد مردم در برابر حملات فضای مجازی قرار دارند و باید این قضیه را مدیریت کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه باید در فضای مجازی باشیم و مدیریت آن را بدست بگیریم، تصریح کرد: شرکت گوگل در حال دستبرد به اطلاعات مردم و ورود به حریم خصوصی آنها است و در زمینه نرم افزار تلگرام ۵ حمله سایبری صورت گرفت که با هوشیاری مسئولان مربوطه دفع شد.

 

وی اظهار کرد: فضای مجازی بسیار مهم بوده و تاثیرات زیادی بر روی جامعه و افکار عمومی دارد که باید مدیریت شود.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به برجام افزود: آمریکا با خروج از برجام و سایر تعهدات خود با سرعت بالا در راه تبدیل شدن به یک تهدید بین المللی است، حمایت از تروریست، جنگ افروزی و برهم زدن قوانین نمونه ای از آن است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده