ساعت: ۱۱:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ شناسه خبر: 270958
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت خبر داد:

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: وظیفه عقیدتی سیاسی در سپاه تبیین ارزش های انقلابی و ترویج فرهنگ تعلیم و تربیت دینی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد مصطفی زاده در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به ۱۲ اردیبهشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه گفت: دشمن شناسی، دوری از محافظه کاری، ورود در عرصه برخورد با تحریف دین و حمایت از مبانی اصلی انقلاب با حفظ روحیه انقلابی‌گری مهم‌ترین شاخصه‌های شهید مطهری بود که امروز هم شاهد اثرگذاری این روحیات در نسل‌های مختلف هستیم.

 

وی تصریح کرد: ۱۲ اردیبهشت به مدت ۱ هفته هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه نامگذاری شده است.

 

وی با اشاره به وظایف عقیدتی سیاسی در سپاه اظهار کرد: وظیفه عقیدتی سیاسی در سپاه تبیین ارزش های انقلابی و ترویج فرهنگ تعلیم و تربیت دینی است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: سپاه پاسداران علاوه بر مجموعه نظامی با ساز و کارهای خود در عین حال مجموعه ای اعتقادی و مکتبی است که به مباحث دینی توجه دارد.

 

به گفته وی برگزاری کلاس های عقیدتی، اجرای طرح مباحث اخلاقی، بیان مباحث شرعی و احکام، قرآنی، تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری و تبدیل آن به گفتمان رایج گوشه ای از اقدامات عقیدتی سیاسی است.

 

مصطفی زاده گفت: همزمان با این هفته ۱۵ برنامه در شهرستان برگزار می شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: دیدار با امام جمعه، همایش عقیدتی برای کارکنان، نشست های بصیرتی، گردهمایی هادیان سیاسی و مربیان، تجلیل از مربیان عقیدتی، مسابقات ورزشی و دیدار با خانواده شهداء گوشه ای از برنامه ها در این هفته است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده