ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 2019/04/12 شناسه خبر: 270749
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با روحیه مردمی، ایثارگری و فداکاری خود در تمام امورات خود پیشرفت می کند و هیچ قدرتی نمی تواند آن را محدود کند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به آزادگی و آزاد مردی گفت: انسان با درک صحیح، شایسته و آگاهی به مقام رفیع دست می یابد و ذلتی که از روی نادانی به انسان دست می دهد خیلی سخت است.

وی تصریح کرد: مکتب ما برگرفته از مکتب خونین عاشورا است که فریب کثرت دشمن را نخورد و تن به ذلت نداد.

وی با اشاره به شعار مکتب امام حسین(ع) اظهار کرد: مهمترین شعار این مکتب هیهات منه الذله است و در دین اسلام سرخم کردن بر ظلم و ستم جایز نیست.

امام جمعه پلدشت افزود: انسان آزاده و آزاد مرد در تمام حالات آزاده بوده و در برابر گرفتاری ها شکست نمی خورد .

طالبی با اشاره به شکست ۷ تریلیون دلاری آمریکا در منطقه گفت: احمق های درجه یک پس از شکست در منطقه، اشتباهی بزرگ تر مرتکب شده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گروه تروریستی معرفی کردند.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با روحیه مردمی، ایثارگری و فداکاری خود در تمام امورات خود پیشرفت می کند و هیچ قدرتی نمی تواند آن را محدود کند.

وی ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال گذشته اظهار کرد: استکبار بداند که تمام ملت ایران پاسدار بوده و از آن دفاع می کند.

خطیب نماز جمعه پلدشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سالروز ولادت امام حسین(ع) افزود: کینه دشمن ناشی از حضور سپاه در خط مقابله با استکبار است و ضربات سهمگینی به استکبار وارد کرده است.

به گفته وی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میدان عملیاتی، مقابله با دشمن و مسائل اقتصادی پیش قدم است.

طالبی گفت: گربه رقصانی آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نتیجه ای جز شکست ندارد و دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند زیرا دست انقلاب، استکبار را کنار زده و در حاشیه قرار داده است.

وی تصریح کرد: اقتدار سپاه لرزه بر اندام استکبار و دشمنان انقلاب انداخته و جبهه های مقاومت را تقویت کرده است.

وی اظهار کرد: طرح تروریستی اعلام کردن این نهاد از سال ۲۰۰۱ در دستور کار آمریکا بوده است و اقدام عجولانه ترامپ نیز نوعی خوش خدمتی برای رژیم غاصب و انتخابات پیش روی آنها است.

امام جمعه پلدشت با تاکید بر اینکه تا جان در بدن داریم پشتیبان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم، افزود: ترامپ دنبال عملیات روانی در کشورمان است ولی به لطف خداوند در آن شکست می خورد.

طالبی با اشاره به ویژگی های جوانان مومن و انقلاب گفت: اهل تقوا و اخلاص برای رضای خدا کار می کنند و این از ویژگی های جوانان انقلابی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده