ساعت: ۱۵:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ شناسه خبر: 270684
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: تحریم کمک های مردمی به سیل زدگان نمونه ای دیگر از نقض حقوق بشر آمریکایی است.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به ماه رجب گفت: خداوند در این ماه با نگاه رحمت به بندگان نظر می کند و امام صادق(ع) فرموده اند، ماه رجب ماه استغفار بندگان است.

وی تصریح کرد: خدواند بندگانش را به روش های مختلف آزمایش می کند، مومن همانند فولاد است و در برابر سختی ها ذره ای از ایمانش کم نمی شود.

وی اظهار کرد: مومن باید از حوادث تجربه گرفته و در زندگانی خود بکار گیرد.

امام جمعه پلدشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان افزود: توحید و طاغوت همیشه در مقابل هم قرار دارند، طاغوت پیوسته در تلاش است تا فساد، قدرت طلبی و مقاصد خبیث را در بین ملت ها ایجاد کند.

به گفته وی تجاوزگری رژیم صهیونیستی و آمریکا نمونه ای از طاغوت است.

طالبی در خصوص حوادث اخیر کشورمان گفت: پیگیری و رسیدگی به مشکلات مردم سیل زده تا حصول آرامش باید بصورت جدی ادامه یابد.

وی تصریح کرد: کمک رسانی ملت، بسیجیان و نیروهای مسلح بسیار شایسته و قابل تقدیر است.

وی در راستای مقابله با حوادث غیرمترقه اظهار کرد:  باید اقدامات پیشگیرانه در راستای مقابله با حوادثی از این قبیل صورت گیرد.

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: دشمنان در حوادث اخیر سعی داشتند این موضوع را به ناکارآمدی دولت نسبت دهند ولی به لطف خداوند نقشه های شومشان نقش برآب شد.

طالبی با محکومیت اقدامات ناجوانمردانه آمریکا گفت: تحریم کمک های مردمی به سیل زدگان نمونه ای دیگر از نقض حقوق بشر آمریکایی است.

امام جمعه پلدشت با اشاره به اینکه ۲۰ فروردین ماه سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار بوده و این روز بزرگ را به سبز پوشان جامعه که با اخلاص به مردم و جامعه کمک می کنند تبریک گفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده