ساعت: ۱۳:۳۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ شناسه خبر: 270266
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت:

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت گفت: جشن نیکوکاری ۱۵ اسفند در مدارس، ۱۶ اسفند در سطح شهرستان و ۱۷ اسفند در مصلای نماز جمعه برگزار می شود

بهمن رضایی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به عملکرد ۱۱ ماهه کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت ۲هزار و ۷۸۳ خانواره بالغ بر ۶هزار و ۶۵۳ نفر را تحت پوشش خود داشته و به آنها خدمات ارائه می کند.

وی در خصوص  احداث مسکن توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: طی ۱۱ ماهه سال جاری ۴ باب با ۹۰ میلیون تومان احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه ۶۰ واحد نیز با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته می شود، اظهار کرد: ۱۵ واحد با اعتباری بالغ بر ۵۲۵  تومان تحویل داده شده است و بقیه تا پایان شهریور ۹۸ تکمیل می شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت افزود: مبلغ ۲۳۰ میلیون تومان نیز به ۶۵۰ نفر مددجو مساعدت موردی شده است.

به گفته وی برای تعمیرات و گازکشی ۱۹۰ نفر  ۱۸۰ میلیون تومان هزینه شده است.

رضایی در خصوص زکات گفت: ۴۳۰ میلیون تومان زکات بصورت نقد و کالا جمع آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۸۰  درصد رشد را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: درآمد ایتام و اکرام ۴۲۷ میلیون تومان بود که نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد رشد را نشان می دهد.

وی در خصوص کمک به جهیزیه نوعروسان اظهار کرد: در این زمینه ۲۵۳ میلیون تومان به ۱۰۸ نفر واریز شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت افزود: ۹۵ میلیون تومان صدقات جمع آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۸  درصد رشد را نشان می دهد.

رضایی در خصوص وام قرض الحسنه و اشتغال زایی گفت: مبلغ ۱میلیارد و ۶۷۹ میلیون تومان به ۴۱۸ نفر مددجو وام قرض الحسنه و به ۱۶۶ نفر مبلغی بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۲۵ میلیون تومان وام اشتغال زایی پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: در آمد جشن عاطفه ها،احسانات حسینی و اطعام مددجویان بالغ بر ۴۵۷ میلیون تومان بود که نسبت به سال گذشته ۴۸ درصد رشد دارد.

وی در خصصو پرداخت هزینه های درمانی اظهار کرد: مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در قالب هزینه های درمانی پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت در خصوص جشن نیکوکاری در اسفند ماه و شعار عیدی برای همه افزود: جشن نیکوکاری از فردا به مدت ۳ روز برگزار می شود و تاکنون ۱۵۰ میلیون تومان نقد و کالا جمع آوری و در بین مددجویان توزیع شده است و علاقمندان می توانند کمک های خود را تا آخر اسفند به این اداره تحویل دهند.

به گفته وی جشن نیکوکاری ۱۵ اسفند در مدارس، ۱۶ اسفند در سطح شهرستان و ۱۷ اسفند در مصلای نماز جمعه برگزار می شود و همچنین مردم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره شبا  IR800170000000110769749001  بانک ملی با شناسه پرداخت ۸۸۰۲۳۷۸۸۲ بنام کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدشت واریز کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده