ساعت: ۱۳:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ شناسه خبر: 270254
فرماندار پلدشت:

فرماندار پلدشت گفت: طی پیگیری ها و قولی که مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو داده است مشکل راه پلدشت به مرگنلر تا نیمه اول سال ۹۸ حل می شود.

به گزارش آراز سسی، مهران صفری ظهر امروز در جلسه شورای اداری پلدشت که در سالن جلسلت فرمانداری شهرستان برگزار شد، با اشاره به عملکرد قابل قبول ادارات گفت: اقدامات بسیاری طی سال جاری در شهرستان صورت گرفته است و برخی کاستی هایی هم داشته ایم و باید تلاش کنیم تا آنها را برای سال آینده برطرف کنیم.

 

وی با اشاره به وضعیت راه های مواصلاتی پلدشت تصریح کرد: طی پیگیری ها و قولی که مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو داده است مشکل راه پلدشت به مرگنلر تا نیمه اول سال ۹۸ حل می شود.

 

وی با تاکید بر ۱۵ اسفند روز درختکاری اظهار کرد: هفته منابع طبیعی از ۱۵ اسفند شروع می شود و باید تلاش کنیم اقداماتی که در این شهرستان صورت می گیرد اساسی و متفاوت از سایر شهرستان ها باشد.

 

فرماندار پلدشت افزود: منابع طبیعی و جهاد کشاورزی باید در زمینه ترویج فرهنگ درختکاری نهایت تلاش خود را بکار گیرند.

 

صفری با اشاره به اقداماتی که در ایام عید توسط کمیته های استقبال صورت می گیرد، گفت: لکه گیری، رنگ آمیزی، خط کشی خیابان ها و جاده های مواصلاتی، سرویس و آمادگی دستگاه های خودپرداز، ایستگاه های اسکان و برگزار کلاس های مشتری مداری گوشه ای از اقدامات کمیته های مربوطه است.

 

فرماندار پلدشت با اشاره به تخصیص حاصل از محل سهمیه سوخت مرزنشینان افزود: برای ۸ هزار نفر از مردم روستاهای پلدشت به غیر از ۳ روستا این اعتبار تخصیص یافته و برای هر خانواده مبلغی بالغ بر ۴۰۰هزار تومان پرداخت شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده