ساعت: ۱۳:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۶ شناسه خبر: 270178
فرماندار پلدشت:

فرماندار پلدشت گفت: درختکاری مسئله ای مهم بوده و باید تا می توانیم این فرهنگ را توسعه دهیم.

به گزارش آراز سسی، مهران صفری ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه های هفته منابع طبیعی که در سالن جلسات فرمانداری پلدشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت منابع طبیعی و درختکاری گفت: پلدشت دارای پتانسیل های فراوان آبی و خاکی بوده و بهترین مکان برای کشاورزی است.

 

وی با تاکید بر هماهنگی بیش از پیش دستگاه های مربوطه برای حفظ و گسترش فضای سبز در شهرستان تصریح کرد: باید فرهنگ سازی کرده و مردم را به سمت کارهای اقتصادی و درآمدزا سوق دهیم و منابع درآمدی شهرستان را بروز کنیم.

 

وی با اشاره به پاکیزه نگه داشتن فضای سبز اظهار کرد: ریختن زباله در شهر و محیط سبز شرعا و اخلاقا جایز نیست و باید مردم را از خطرات آلودگی محیط زیست آگاه کنیم.

 

فرماندار پلدشت افزود: درختکاری مسئله ای مهم بوده و باید تا می توانیم این فرهنگ را توسعه دهیم.

 

غرس ۸ هزار اصله نهال در پلدشت

 

مرداخانی در ادامه گفت: پیشنهاد و طرح ایجاد حاشیه سبز در ورودی شهرستان پلدشت از سمت مرگنلر و شهرک ارس را به طول ۴ کیلومتر داده ایم و ان شا الله سال آینده کارهای عملیاتی آن آغاز می شود.

 

وی با اشاره به آغاز هفته منابع طبیعی از ۱۵ اسفند تصریح کرد: همزمان با هفته منابع طبیعی ۸ هزار اصله نهال در شهرستان غرس می شود و سعی در افزایش این تعداد داریم.

 

رییس منابع طبیعی پلدشت افزود: غرس نهال در تفرجگاه کمپ ارس، مدارس ، پاسگاه ها و توزیع آن در بین مردم گوشه ای از برنامه های این اداره است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده