ساعت: ۰۸:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ شناسه خبر: 269965
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت خبر داد:

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت گفت: ۴۳۰ میلیون تومان زکات بصورت نقد و کالا جمع آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد رشد را نشان می دهد.

بهمن رضایی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به عملکرد ۱۰ ماهه کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت ۲هزار و ۷۷۶ خانواره بالغ بر ۶هزار و ۵۹۳ نفر را تحت پوشش خود داشته و به آنها خدمات ارائه می کند.

وی در خصوص  احداث مسکن توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: طی ۱۰ ماهه سال جاری ۴ باب با ۸۰ میلیون تومان احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه ۶۰ واحد نیز با همکاری سپاه پاسداران ساخته می شود اظهار کرد: ۱۵ واحد در حال احداث بوده و از پیشرفت بالای ۹۰ در صد برخوردار است و ۷ واحد آن نیز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد، برای این ۱۵ واحد ۵۲۵ میلیون تومان هزینه می شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت افزود: مبلغ ۹۷ میلیون تومان نیز به ۶۵۰ نفر مددجو مساعدت موردی شده است.

به گفته وی برای تعمیرات و گازکشی ۱۷۶ واحد ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

رضایی در خصوص زکات گفت: ۴۳۰ میلیون تومان زکات بصورت نقد و کالا جمع آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۸۰  درصد رشد را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: درآمد ایتام و اکرام ۴۰۰ میلیون تومان بود که نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد رشد را نشان می دهد.

وی در خصوص کمک به جهیزیه نوعروسان اظهار کرد: در این زمینه ۲۲۱ میلیون تومان به ۹۵ نفر واریز شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت افزود: ۸۸ میلیون تومان صدقات جمع آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۸  درصد رشد را نشان می دهد.

به گفته وی جهت خرید لوازم ضروری زندگی ۱۲۵ نفر مبلغ ۷۰ میلیون تومان هزینه شده است.

رضایی در خصوص وام قرض الحسنه و اشتغال زایی گفت: مبلغ ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به ۳۶۶ نفر مددجو وام قرض الحسنه و به ۸۵ نفر مبلغی بالغ بر ۲میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان وام اشتغال زایی پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت در خصوص جشن نیکوکاری در اسفند ماه افزود: با توجه به جشن نیکوکاری که در اسفند برگزار می شود تاکنون ۱۲ میلیون تومان نقد و ۶۰ میلیون تومان کالا جمع آوری و در بین مددجویان توزیع شده است و علاقمندان می توانند کمک های خود را تا آخر اسفند به این اداره تحویل دهند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده