ساعت: ۱۳:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲ شناسه خبر: 269546
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد:

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: معافیت مالیاتی ۲۰ ساله برای سرمایه گذاران در منطقه از دیگر مشوق های سرمایه گذاری است و صددرصد سرمایه گذاری صورت گرفته توسط خارجی ها در این منطقه توسط دولت تضمین می شود.

به گزارش آراز سسی، غلامرضا سلیمانی در دیدار با مدیرعامل و رئیس شهرک صنعتی آرسین بندر ترابزون، صاحبان و مدیران کارخانه‌های شهرک صنعتی با اشاره به به موقعیت منطقه آزاد ماکو گفت: بخش کشاورزی و لجستیک منطقه آزاد ماکو با برخورداری از ظرفیت های ممتاز و کم نظیر، مستعد سرمایه گذاری های بین المللی است.

 

وی با اشاره به آماده بودن زیرساخت های منطقه از جمله فرودگاه، وجود آب به دلیل قرار گرفتن در جوار رود ارس تصریح کرد: فضایی که در حوزه اقتصادی این منطقه  ایجاد شده زمینه مناسبی را برای فعالیت سرمایه گذاران واقعی به دنبال آورده است.

 

وی تنوع اقلیم و آب و هوا، وجود متخصصان و استادان برجسته در رشته کشاورزی و قرار گرفتن در موقعیت ژئوپلتیکی  را از عللی برشمرد که در کنار وجود خاک غنی و درجه یک کشاورزی، سرمایه گذاری های مطالعه شده و مطابق با الزامات روز جهانی در این منطقه را توجیه دار کرده اند.

 

سلیمانی از آمادگی منطقه آزاد ماکو برای واگذاری ۱۰۰ هکتار زمین برای فعالیت های کشاورزی به سرمایه گذاران خارجی خبر داد و افزود:‌ معافیت مالیاتی ۲۰ ساله برای سرمایه گذاران در منطقه از دیگر مشوق های سرمایه گذاری است و صددرصد سرمایه گذاری صورت گرفته توسط خارجی ها در این منطقه توسط دولت تضمین می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده