ساعت: ۱۴:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ شناسه خبر: 269544
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: ریاست با نگاه اخروی آثار و برکات فراوانی دارد که از آن می توان به شایسته سالاری، حل سریع مشکلات، عدم کوتاهی در امور، کاهش بد اخلاقی های سیاسی اشاره کرد.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به شاخص های انسان مومن گفت: انسان مومن در برابر سختی ها با وقار عمل کرده و ایمان خود را در هر شرایطی حفظ می کند.

 

وی تصریح کرد: مومن در برابر سختی ها همانند فولاد بوده و قلب و اعتقادش نمی گذارد از راه اصلی گمراه شود.

 

وی اظهار کرد: ویژگی مهم مومن صبر و ایمانش بوده و صبر در انسان همانند سر بر بدن است.

 

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به آیه ۳۶ سوره انبیاء افزود: انسان به وسیله امور خیر و شر به آزمایش کشیده می شود، انسان باید در هر شرایطی شکرگذار نعمت ها باشد.

 

طالبی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ریاست و صاحب مقام شدن گفت: مسئولیت و ریاست امر آسانی نیست و باید به آثار دنیوی و اخروی آن  توجه شود، برخی ها برای رسیدن به ریاست تلاش های فراوانی می کند.

 

وی تصریح کرد: ریاست با نگاه اخروی آثار و برکات فراوانی دارد که از آن می توان به شایسته سالاری، حل سریع مشکلات، عدم کوتاهی در امور، کاهش بد اخلاقی های سیاسی اشاره کرد.

 

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) که فرموده اند، اجازه ندهید برخی افراد ناشایست به پست و مقام برسند، اظهار کرد: برخی ها جایگاه خود را درک نمی کنند و از این طریق آب در آسیاب دشمن می ریزند.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت ضمن یاد آوری فتنه ۸۸ افزود: دشمن در فتنه ۸۸ بدنبال رسیدن به ۴ هدف بود که از آن می توان به تغییر در باورهای دینی مردم، تغییر در افکار، تغییر در رفتار و در آخر تغییر در ساختار و براندازی نظام اشاره کرد.

 

طالبی گفت: بصیرتی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید می کند بر همه ما لازم است و باید از فتنه ها درس بگیریم.

 

وی با اشاره به شب یلدا تصریح کرد: با توجه به گرانی های موجود در بازار باید به فکر افراد مستضعف بوده و خنده را به لبان همه افراد جامعه بیاوریم.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به ۵ دی ماه افزود: ۵ دی روز ایمنی در برابر بلایای طبیعی بوده و با توجه به موقعیت ویژه کشورمان باید توجه جدی به آن شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده