ساعت: ۱۴:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ شناسه خبر: 269486
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: یکی از دستاورد های مهم کشور سواد موشکی است که خواب را از چشمان دشمنان گرفته است و این اقتدار را مدیون دانشمندان کشورمان هستیم.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به ویژگی های انسان گفت: شناخت نفس و اینکه انسان جایگاه خود را بشناسد یکی از ویژگی های انسان است.

وی تصریح کرد: انسان در اجرای احکام الهی جانشین خداوند است و می تواند به فرموده های خداوند عمل کند.

وی اظهار کرد: هرکسی خود را خوب بشناسد پروردگار عالم را نیز بهتر می شناسد، خود شناسی تاثیر بسیار مهمی در خدا شناسی دارد.

امام جمعه پلدشت افزود: هیچ موجودی در جهان خلق نشده است جز اینکه بنده و تسلیم خداوند باشد.

طالبی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده شهداء و مدافعان حرم گفت: مراقب باشد دشمنان برای سال ۹۸ نقشه هایی دارند و نقشه هایشان لو رفته است.

وی تصریح کرد: نباید لحظه ای غفلت کرد و باید هوشیاری کامل خود را حفظ کنیم.

وی اظهار کرد: کلیه مجموعه ها و جریان های سیاسی مراقبت کنند و زمینه را برای حضور دشمن فراهم نکنند.

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: بازآفرینی روحیه شهادت طلبی بسیار مهم است و ملت ایران باید قدردان شهداء باشند.

طالبی گفت: رمز موفقیت ایرانی ها روحیه شهادت طلبی است و ملت ایران هر لحظه آماده هستند تا جان خود را برای حفظ دین و ارزش ها نثار کنند.

وی تصریح کرد: ۲۷ آذر سالروز شهادت دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه است و این وحدت را باید جامعه علمی کشور در هر شرایطی حفظ کنند.

وی اظهار کرد: هفته گذشته استکبار با طرح ادعای آزمایش موشکی سعی داشت ایران را تحت فشار قرار دهد ولی به لطف خداوند تا به این لحظه نتوانسته است.

امام جمعه پلدشت افزود: یکی از دستاورد های مهم کشور سواد موشکی است که خواب را از چشمان دشمنان گرفته است و این اقتدار را مدیون دانشمندان کشورمان هستیم.

طالبی با اشاره به حادثته تروریستی چابهار گفت: گروه تروریستی با یک دستگاه وانت بمب گذاری شده سعی داشت وارد ستاد فرماندهی انتظامی چابهار شود که با تلاش ماموران و تقدیم ۲ شهید مانع از دستیابی این گروه تروریستی به اهداف شوم شان شد.

وی تصریح کرد: این عملیات هدفمند و با نقشه کشی عربستان و استکبار صورت گرفت.

وی با اشاره به موقعیت حساس  بندر چابهار در اقتصاد اظهار کرد: دشمنان بزودی پاسخ این اقدام جنایت کارانه خود را پس می دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده