ساعت: ۰۹:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ شناسه خبر: 269379
رییس جمعیت هلال احمر پلدشت خبر داد:

رییس جمعیت هلال احمر پلدشت گفت: تشکیل تیم های امداد و نجات روستایی گام نخست در کاهش زمان رسیدن نیروهای امدادی در صحنه های حادثه است.

صادق علیزادگان در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به هفته امداد و نجات گفت: ما باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا زمان رسیدن نیروهای امدادی به صحنه های حادثه را کاهش دهیم و تشکیل تیم های امداد و نجات روستایی گام نخست در کاهش زمان رسیدن نیروهای امدادی در صحنه های حادثه است.

وی تصریح کرد: هدف اصلی ما امدادرسانی به موقع در حوادث است و با تشکیل این تیم ‌ها به راحتی می توانیم در زمان وقوع حوادث در مناطق روستایی نیروها را ساماندهی کرده و به محل اعزام کنیم.

رییس جمعیت هلال احمر پلدشت  افزود: با تشکیل تیم امداد و نجات روستایی ما سعی می کنیم در طول سال و مناسبت‌ های مختلف همچون مانور های امدادی به امر آموزش آنها در بخش امداد و نجات و کمک‌های اولیه، آمادگی آنان در اعزام به حوادث احتمالی را در سطح مناسبی قرار دهیم و حضور نیروهای بومی همان محل در پوشش سریع حوادث از اهیمت بالایی قرار دارد.

به گفته وی ما از طریق بخشداری ‌ها و دهیاری ها با برگزاری دوره های آموزشی‌ و کارگاه ‌های مهارت ‌آموزی این امدادگران سعی می کنیم تا هر چه سریع ‌تر امر توانمندی نیروها به انجام برسد و در کمترین زمان ممکن نیروهای آموزش دیده در حوادث و بحران ها حضور یابد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده