ساعت: ۱۴:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲ شناسه خبر: 269214
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: روحیه مقاومت و ایستادگی از مرزهای ایران گذر کرده و در نقاط مختلف جهان وجود دارد و تفکر بسیجی در دنیا تثبیت شده است.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به وحدت گفت: امروزه بیش از هر زمان دیگری به وحدت نیاز داریم، نباید اجازه دهیم عده ای نادان در بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند.

 

وی تصریح کرد: با جماعت بودن و در کنار هم زندگی کردن رحمت و دوستی را به وجود آورده و عوامل جدایی اختلاف و عذاب را در پی دارد.

 

وی اظهار کرد: باید قدردان وحدت خود بوده و از تفرقه بپرهیزیم، دست رحمت خدواند بر سر امتی است که وحدت خود را حفظ می کند است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری منادیان وحدت در عصر حاضر هستند.

 

طالبی گفت: پیروی از شیطان و تمایلات انسانی، سهم خواهی و زیاده خواهی، خود برتر بینی و عدم درک حقیقت جایگاه انسان ها از عوامل تفرقه است.

 

وی با تبریک هفته بسیج تصریح کرد: بسیج پیشرو در راه انقلاب و اهداف انقلاب است.

 

وی اظهار کرد: روحیه مقاومت و ایستادگی از مرزهای ایران گذر کرده و در نقاط مختلف جهان وجود دارد و تفکر بسیجی در دنیا تثبیت شده است.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: سفر رییس جمهور عراق به کشورمان نقشه های شوم دشمنان را نابود کرد و نشان داد که راهبرد های آمریکا و استکبار در منطقه شکست خورده است.

 

طالبی گفت: اروپا در حال تعلل و وقت گذرانی برای اجرای برجام است و باید برای این اقدامات پاسخ مناسبی داده شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده