ساعت: ۱۴:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲ شناسه خبر: 269210
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: جنایت در یمن، توطئه آمریکا و استکبار است تا حاشیه امن برای رژیم غاصب ایجاد کند ولی به لطف خداوند و فرمایشات مقام معظم رهبری رژیم غاصب کمتر از ۲۵ سال آینده نابود می شود.

به گزارش آراز سسی، سرهنگ پاسدار مقصود داوری در سخنرانی خود قبل از خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به هفته وحدت گفت: دشمنان شبانه روز در تلاش هستند تا در بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند، مسلمانان با هوشیاری خود و حفظ وحدت نقشه های شمو دشمنان را نقش برآب می کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه اختلاف بیش از همه چیز مخرب است، تصریح کرد: بهترین و بالاترین نعمت امنیت است و این نعمت بزرگ را مدیون خون شهداء هستیم.

 

وی اظهار کرد: بسیج فرهنگ شهادت، رشادت و شهامت است و ریشه در عاشورا دارد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: بسیج فراتر از جریانات سیاسی است و جاهلانه است بسیج را به به جریانات خاص نسبت بدهیم.

 

داوری گفت: هرجایی به کمک نیاز باشد بسیج آماده بوده و آمادگی خود را اعلام می کند.

 

وی در خصوص اقدامات ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت طی ۶ ماهه اول سال ۹۷ تصریح کرد: راه اندازی درمانگاه دندان پزشکی و پزشکی ولایت سپاه پلدشت، اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی، احداث ۶۰ باب منزل مددجویی با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، آبرسانی به روستای دودای، مسائل فرهنگی و اردوهای جهادی گوشه ای از اقدامات این ناحیه مقاومت است.

 

وی در خصوص جنایات آل سعود در حق مردم مظلوم یمن اظهار کرد: جنایات بسیار بزرگی در یمن در حال وقوع است و کمتر کاری که می توانیم به مردم یمن انجام دهیم کمک در ابعاد مختلف است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: جنایت در یمن، توطئه آمریکا و استکبار است تا حاشیه امن برای رژیم غاصب ایجاد کند ولی به لطف خداوند و فرمایشات مقام معظم رهبری رژیم غاصب کمتر از ۲۵ سال آینده نابود می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده