ساعت: ۱۳:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ شناسه خبر: 269060
مدیرعامل منطقه آزاد تجاری_ صنعتی ماکو:
سلیمانی

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری_ صنعتی ماکو گفت: ورزشکاران مروجین فرهنگ والا و اخلاق هستند و باید اخلاق، محور توسعه باشد.

به گزارش آراز سسی، غلامرضا سلیمانی در آیین تجلیل از ورزشکاران برتر، قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی با بیان موفقیت های ورزشکاران منطقه آزاد ماکو در عرصه های مختلف ورزشی گفت: در حوزه اشتغال ورزشکاران اقداماتی در حال پیگیری است و از ظرفیت ها و منابع ملی نیز باید در این خصوص استفاده کرد.

وی منطقه آزاد ماکو را از مناطق موفق در حوزه ورزش عنوان کرده و تصریح کرد: مسابقات ورزشی سنگ نوردی، کشتی، بوکس، آفرود در منطقه آزاد ماکو برگزار شده و این منطقه بهار سال آینده میزبان رقابت های صخره نوردی و آفروید با حضور چند کشور همسایه است.

وی هدف از برگزاری این رقابت ها را برقراری صلح بیشتر و پایداری برخی از کشورهای نام برده دانست و اظهار کرد: این رویداد ورزشی می تواند به شکل قابل توجهی در تحقق این مهم مثمرثمر باشد.

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری_ صنعتی ماکو افزود: برای برگزاری این رویدادهای ورزشی با وزارت ورزش و جوانان و همچنین سفرای کشورهای میهمان در ایران مذاکرات لازم صورت گرفته تا به دلیل در پیش بودن فصل سرما، این رقابت ها را در بهار سال ۹۸ میزبانی کنیم.

سلیمانی اشاعه ورزش همگانی، ایجاد تجهیزات برای آن و توسعه ورزش های حرفه ای را از برنامه های سازمان منطقه آزاد ماکو برشمرد و گفت: ورزشکاران مروجین فرهنگ والا و اخلاق هستند و باید اخلاق، محور توسعه باشد.

در این آئین بیش از ۷۰ ورزشکار دختر و پسر از شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده