ساعت: ۱۴:۵۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ شناسه خبر: 268977
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت:
کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت گفت: جشن عاطفه های امسال ۱۷۰ میلیون تومان هدایا جمع آوری شد که نسبت به سال گذشته ۲۰۰درصد رشد داشت.

بهمن رضایی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به عملکرد ۶ ماهه کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت ۲هزار و ۱۷۹ خانواره بالغ بر ۴هزار و ۸۹۵ نفر را تحت پوشش خود داشته و به آنها خدمات ارائه می کند.
وی تصریح کرد: طی ۶ ماهه سالجاری برای ۱ هزار و ۶۳۹ خانوار کمک معیشت به مبلغ ۲میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان واریز شده است.
وی اظهار کرد: مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان نیز به ۱۹۱ نفر مدد جو مساعدت موردی شده است.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت افزود: وام کارگشایی به مدد جویان از برنامه های دیگر این اداره بود و در این زمینه به ۵۶ خانوار مبلغ۱۳۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
به گفته وی ۶۰ میلیون تومان جهت هزینه های درمانی به ۳۵۰ نفر مددجویان پرداخت شده است.
رضایی در خصوص کمک به ازدواج نوعروسان گفت: در این زمینه ۱۳۵ میلیون تومان به ۵۷ نفر واریز شد.
وی با اشاره به ساخت و تامین مسکن شهری و روستایی تصریح کرد: ۲ باب مسکن شهری به مبلغ ۵۰ میلیون تومان در دست ساخت است که از پیشرفت ۵۰ درصدی برخودار بوده و ۲ باب مسکن روستایی نیز به مبلغ ۳۰ میلیون تومان در دست احداث است که از پیشرفت ۹۰ درصدی برخوردار است.
وی اظهار کرد: در خصوص تعمیرات کلی و جزئی مسکن نیز ۴۰ مورد با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیون تومان هزینه شده است.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت در خصوص مسکن های مددجویی که با همکاری سپاه پاسداران صورت میگیرد، افزود: ۶۰ مورد مسکن مددجویی با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در حال احداث است.
به گفته وی برای ۵۰ نفر نیز مبلغی بالغ بر ۸۵۰ میلیون تومان وام اشتغالزایی پرداخت شده است و تا پایان ۶ ماهه اول نیز ۵۰ خانوار خودکفا شده و از چرخه خارج شدند.
رضایی با اشاره به برنامه ریشه کنی بیسوادی در خانواده های تحت پوشش و ریشه کنی بیسوادی  گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت در این راستا اقدام به برگزاری دوره های فنی و حرفه ای برای ۴۰ نفر از مددجویان و فرزندان مدد جو کرده است و بیسوادی در بین مددجویان پلدشت ریشه کن شده است.
وی تصریح کرد: در جشن عاطفه های امسال ۱۷۰ میلیون تومان هدایا جمع آوری شد که نسبت به سال گذشته ۲۰۰درصد رشد داشت.
وی اظهار کرد: درآمد ایتام و محسنین ۲۲۵ میلیون تومان بود که نسبت به سال گذشته ۳۰درصد رشد را نشان می دهد.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت در خصوص ایجاد ۲ مرکز نیکوکاری در شهرستان افزود: ۱ باب مرکز نیکوکاری در شهر نازک و ۱ باب در شهرک ارس ایجاد شد.
به گفته وی ۲۱۰ میلیون تومان زکات جمع آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد رشد را نشان می دهد.
رضایی گفت: در طرح احسان حسینی نیز مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان جمع آوری شد که ۱۸۰درصد رشد نسبت به سال گذشته دارد.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت ضمن تقدیر و تشکر از مردم و مسئولان برای شرکت در امورات خیر و کمک به نیازمندان افزود: همشهریان و مردم خیر می توانند از طریق شماره حساب ۰۱۰۴۹۷۴۶۶۳۰۰۳ نزد بانک ملی بنام کمک های مردمی خاص کمیته امداد امام خمینی(ره) نسبت به واریز کمک های مردمی اقدام کنند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده