ساعت: ۱۴:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ شناسه خبر: 268725
امام جمعه موقت پلدشت:
امام جمعه موقت پلدشت

امام جمعه موقت پلدشت گفت: امروزه ده ها سایت با اعلام قیمت های کاذب در بازار ارز و طلا مردم را تحت تاثیر قرار داده است و باید با آنها برخورد قاطع شود.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین میرزا قربان بابایی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به اهمیت حق و باطل گفت: حق همانند آب زلال در رودخانه بوده که دائما در حال حرکت و اثرگذاری است در حالی که باطل همانند حباب های روی آب است.

 

وی تصریح کرد: وجود باطل موقتی بوده ولی حق تا آخرت ادامه دارد، طرفدار حق باشید حتی اگر تلخ باشد.

 

وی با اشاره به ماه صفر اظهار کرد: دعا و صدقه دادن در این ماه بسیار سفارش شده است.

 

امام جمعه موقت پلدشت با اشاره به عمر ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: استکبار در طول عمر نظام جمهوری اسلامی ایران دنبال سنگ اندازی بوده و تمام تلاش خود را بکار گرفته است و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

 

به گفته وی امروزه استکبار با جنگ اقتصادی و روانی وارد میدان شده است.

 

بابایی گفت: امروزه ده ها سایت با اعلام قیمت های کاذب در بازار ارز و طلا مردم را تحت تاثیر قرار داده است و باید با آنها برخورد قاطع شود.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: مردم امروزه از لحاظ معیشتی در سختی قرار دارند و باید طوری تلاش جهادی در جامعه صورت گیرد که برای مردم ملموس باشد.

 

وی اظهار کرد: هیچ کمبودی در کشور وجود ندارد و تولیدات علاوه بر آن که کم نشده بیشتر هم شده است.

 

امام جمعه موقت پلدشت با اشاره به اینکه مردم در طول این سال ها از هر سختی سربلند بیرون آمده است، افزود: مسئولان برخورد قاطعی با عوامل برهم زننده اقتصاد کشور انجام دهند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده