ساعت: ۱۰:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ شناسه خبر: 267760
همزمان با اعلام نتایج دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری هنرستان های کار و دانش کشوری؛
مقام سوم کشوری رشته تذهیب در پلدشت

رتبه برتر رشته تذهیب کشوری در پلدشت گفت: رشته تذهیب واقعا سخت بوده و برای یاد گرفتن آن باید علاقمند این رشته باشید تا سختی های پیش رو آسان شود.

به گزارش آراز سسی، همزمان با اعلام نفرات برتر دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری هنرستان های کار و دانش کشور پایگاه تحلیلی خبری آراز سسی گفتگوی صمیمی با رقیه صلاحی مقام سوم کشوری رشته تذهیب ترتیب داد که به شرح ذیل است:

 

آراز سسی: خودتان را برای مخاطبان آراز سسی معرفی کنید؟

 

رقیه صلاحی کلاس یازدهم رشته تذهیب در هنرستان پلدشت مشغول به تحصیل هستم.

 

آراز سسی: چطور شد که به رشته تذهیب علاقمند شدید؟

 

از کودکی علاقه شدیدی به هنر داشته و از هر فرصتی برای طراحی استفاده می کردم تا اینکه زمان انتخاب رشته فرا رسید و با حمایت خانواده و راهنمایی های آشنایان در هنرستان کار و دانش رشته تذهیب را انتخاب کردم.

 

مقام سوم کشوری رشته تذهیب در پلدشت

آراز سسی: میزان تمرین و مطالعه تان در این زمینه چقدر بود؟

 

رشته تذهیب واقعا سخت بوده و برای یاد گرفتن آن باید علاقمند این رشته باشید تا سختی های پیش رو آسان شود و در این زمینه علاوه بر ساعت هایی که به مطالعه می پرداختم اوقات بیکاری خود را به تمرین و عملی کردن درس های یاد گرفته خود می پرداختم.

 

آراز سسی: خانواده چقدر در این راه کمکتان کردند و در موفقیت شما تاثیر داشتند؟

 

اول از همه از پدر و مادرم بابت زحمات زیادی که برایم کشیده اند و در این ایام سخت حسابی دعایم کرده اند تشکر کرده و در ادامه از استادم احمد نامدار بابت زحمات شبانه روزی که برایم کشیده اند تشکر می کنم.

 

آراز سسی: چطور شد در این مسابقه شرکت کردید و آیا پیش بینی میکردید که صاحب مقام شوید؟

 

مطالعه و تمرینات زیادی در رشته تذهیب داشتم و با پیشنهاد استادم تصمیم به ثبت نام در دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری هنرستان های کار و دانش کشور گرفتم و از استان آذربایجان غربی ۳ نفر در ۳ رشته به این مسابقات اعزام شدیم.

 

مسابقات در استان اراک برگزار شد و بعد از مسابقات احساس می کردم که صاحب مقام می شوم تا اینکه زمان اعلام نتایج رسید و اطلاع دادند که مقام سوم کشوری را کسب کردم.

 

حس و حال عجیبی داشتم و از شدت خوشحالی اشک از چشمانم جاری شد و از خداوند میخواهم این حس و حال را نصیب همه بکند.

 

مقام سوم کشوری رشته تذهیب در پلدشت

 

آراز سسی: برنامه شما برای آینده چیست؟

 

تمام تلاش خود را بکار می گیرم تا مدارج بالای این رشته را کسب کرده و در این رشته استاد شوم و به علاقمندان این رشته آموزش دهم.

 

آراز سسی: سخن آخرتان با مردم و مسئولان؟

 

انتظارم از مسئولین این است که توجه جدی به فعالان در این عرصه و هنرجویان داشته باشند و اگر فردی صاحب مقامی شد شرایط را برای پیشرفت و کسب مقام های بالاتر فراهم کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده