ساعت: ۱۵:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ شناسه خبر: 267758
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: نیازمند افرادی صاحب صلاحیت، مقتدر و جهادی هستیم، کشورمان در زمان کنونی درگیر جنگ اقتصادی بوده و مقام معظم رهبری بیش از ۱۰ سال است که این موضوع را گوش زد می کند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه پلدشت با اشاره به راه های رسیدن به کمال گفت: تفکر در دین یکی از راه های رسیدن به کمال است یعنی باید دین خود را بشناسد و متوجه برنامه های دین باشد.

 

وی تصریح کرد: صبر در برابر مشکلات و سختی ها دومین راه رسیدن به کمالات است، انسان باید در برابر امورات سخت کوش باشد.

 

وی اظهار کرد: فردی که اهل ایمان باشد در برابر سختی ها صبر خود را از دست نمی دهد، هدف خلقت این است که انسان در این دنیا با سختی ها آزمایش می شود.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به مشکلات اقتصادی کشورمان افزود: نیازمند افرادی صاحب صلاحیت، مقتدر و جهادی هستیم، کشورمان در زمان کنونی درگیر جنگ اقتصادی بوده و مقام معظم رهبری بیش از ۱۰ سال است که این موضوع را گوش زد می کند.

 

طالبی گفت: دشمن در شرایط کنونی دنبال نقطه ضعف ها بوده و می خواهد از آنها استفاده کند و از این طریق در افکار مردم موج سواری کند.

 

وی تصریح کرد: امروزه مگس بر روی زخم نشسته است و باید بر روی آن مرهم بگذاریم تا نابسمانی ها و مشکلات حل شود.

 

وی اظهار کرد: دولت باید اقداماتی از قیبل تغییر تیم اقتصادی، اقدام عملی در امور انجام دهد تا مردم بدانند که دولت در حال تلاش برای حل مشکلات است.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: امروزه به افرادی مختصص، جهادی و انقلابی نیازمندیم تا با حل مشکلات تغییر در بدنه دولت ایجاد کند.

 

طالبی گفت: دولت به تنهایی نمی تواند در این مسائل اقدام کند و برای این کار مردم و ۳ قوه باید با یکدیگر همکاری کنند.

 

وی با اشاره به ویژگی های مسئولان تصریح کرد: در انتخاب مسئولان باید نهایت دقت بکار گرفته است تا افرادی که دارای عدالت توام با معنویت است انتخاب شود تا بتواند در برابر مفاسد اقتصادی و نابرابری ها بایستد.

 

وی اظهار کرد: ویژگی دوم مسئولان عقلانیت است، باید فردی انتخاب شود تا بتواند وضع نابسامان موجود را سامان بخشد.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به معیار مهم تقوا در انتخاب مسئولان افزود: چطور می شود در بازار ارز و سکه میلیاردها تومان پول به حساب افرادی خاص برود، این از روحیات خطرناک است.

 

به گفته وی داشتن روحیه جهادی، خدمتگذاری بی منت و ولایتمداری از ویژگی های بسیار مهم در مسئولان است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده