ساعت: ۱۳:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ شناسه خبر: 267725
معاون مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی:
معاون مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی

معاون مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی گفت: دشمن می خواهد با ایجاد یاس و ناامیدی، اختلاف در بین مردم و دولت، ایجاد اختلاف در بین مردم و مسئولان به اهداف شوم خود دست یابد.

به گزارش آراز سسی، نادر کاظمی ظهر امروز در جلسه پدافند غیر عامل شهرستان پلدشت که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت پدافند غیر عامل گفت: تهدیدهای مردم محور یکی از تهدید هایی است که دشمن در آن سعی دارد مردم را نسبت به دولت بد بین کرده و نا کارآمد نشان دهد.

 

وی با اشاره به اینکه در طول روز با مسائل مربوط به پدافند غیر عامل در ارتباط هستیم، تصریح کرد: آموزش و نهادینه سازی پدافند غیر عامل یکی از ضروریات بوده و مردم باید نسبت به این امور آگاهی داشته باشند.

 

معاون مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی در خصوص رسالت این سازمان افزود: دشمن می خواهد با ایجاد یاس و ناامیدی، اختلاف در بین مردم و دولت، ایجاد اختلاف در بین مردم و مسئولان به اهداف شوم خود دست یابد.

 

انرژی تاثیر زیادی در دنیا و زندگی مردم دارد و باید در استفاده و حفظ آن کوشا باشیم

 

اکبر عبدالله نژاد گفت: پدافند غیر عامل در حوزه انرژی و راه های استفاده از آن حاصل سال ها تجربه است.

 

وی تصریح کرد: انرژی تاثیر زیادی در دنیا و زندگی مردم دارد و باید در استفاده و حفظ آن کوشا باشیم.

 

فرماندار پلدشت افزود: کشورمان سرشار از منابع است ولی باید از آن درست مصرف کنیم زیرا اختلال در تولید آن خسارت های زیادی به کشور وارد می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده