ساعت: ۱۲:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱ شناسه خبر: 267655
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت خبر داد:
اردوهای جهادی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: طرح هجرت در قالب ۱۵۰ نفر دانش آموز و به مدت ۱۰ روز اجرا می شود.

سرهنگ پاسدار مقصود داوری در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به افتتاح طرح هجرت در پلدشت گفت: طرح هجرت یکی از طرح های بزرگ اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان است که زمینه حضور و مشارکت قشر جوان را در عرصه های سازندگی و با هدف محرومیت زدایی در مناطق محروم فراهم کرده است.

 

وی تصریح کرد: مشارکت در ساخت و ساز و بهسازی مدارس و فراهم سازی زمینه های مناسب برای فعالیت جوانان در صحنه سازندگی کشور، ایجاد فضای مناسب برای تشکیل و یادگیری فعالیت های گروهی، بهره برداری از توان متخصصان بسیجی در امور تخصصی و سازندگی از دیگر هدف های طرح هجرت است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: مدارس فاطمه الزهرا(س)، کوثر بهلول آباد، شهید قاسم بروکی آق اوتلوق و پیام قیرکندی در این طرح بازسازی و بهسازی می شوند.

 

داوری گفت: طرح هجرت در قالب ۱۵۰ نفر دانش آموز و به مدت ۱۰ روز اجرا می شود.

 

وی اظهار کرد: اردوهای جهادی پلدشت نیز در قالب اردوهای جهادی ۱ روزه، ۷ روزه و۱۰ روزه برگزار می شود و در تابستان نیز بالغ بر ۲ هزار نفر روز در این اردوها شرکت می کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: فعالیت های عمرانی، آموزشی، کمک به برداشت محصولات کشاورزی، رنگ آمیزی، اقتصاد مقاومتی، کمک به تولید . صنایع تبدیلی گوشه ای از فعالیت های گروه های جهادی در فصل تابستان است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده