ساعت: ۱۲:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ شناسه خبر: 267610
فرماندار پلدشت:
فرماندار پلدشت

فرماندار پلدشت گفت: با توجه به شرایط بازار عده ای افراد سودجو می خواهند از روزنه ایجاد شده سوء استفاده کرده و در ارائه خدمات به مردم اخلال ایجاد کنند، افزایش بازرسی های دقیق مانع از افزایش غیر معقول و نامتعارف قیمت ها در شهرستان می شود.

به گزارش آراز سسی، اکبر عبدالله نژاد ظهر امروز در اولین جلسه هماهنگی تنظیم بازار پلدشت که در سالن جلسات فرمانداری پلدشت برگزار شد، گفت: برگزاری جلسات تنظیم بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باید بصورت منظم برگزار شود، دستگاه های ذیربط بازرسی های دقیق و منظمی را انجام دهند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط بازار عده ای افراد سودجو می خواهند از روزنه ایجاد شده سوء استفاده کرده و در ارائه خدمات به مردم اخلال ایجاد کنند، افزایش بازرسی های دقیق مانع از افزایش غیر معقول و نامتعارف قیمت ها در شهرستان می شود.

 

فرماندار پلدشت افزود: باید بصورت جدی و قاطع با عوامل گران فروشی و اخلالگران بازار برخورد شود.

 

عبدالله نژاد گفت: دستگاه های مربوطه با نظارت دقیق خود مانع از بروز مشکل برای مردم و بازاریان می شوند، هر گونه کمبود در کالای مورد نیاز مردم بصورت دقیق رصد و گزارش شود.

 

وی اظهار کرد: دشمن امروزه اقتصاد کشور را نشانه گرفته است و می خواهند اینطور به جامعه القا کند که در جامعه مشکل وجود دارد تا به اهداف شوم خود دست یابند.

 

فرماندار پلدشت افزود: مردم، کسبه و مسئولین با هماهنگی و همکاری خود نقشه های دشمن را نقش بر آب می کنند.

فرماندار پلدشت

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده