ساعت: ۱۰:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ شناسه خبر: 267273
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت:
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت گفت: مبالغ جمع آوری شده تا پایان ساعات کاری روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه به حساب دبیر خانه شورای زکات فطریه واریز می شود و در کمتر از ۴۸ ساعت این مبالغ به حساب مددجویان شهرستان واریز و قابل برداشت است.

بهمن رضایی در گفتگو با خبرنگار آرازسسی با اشاره به پایان ماه مبارک رمضان و جمع آوری مبالغ زکات فطریه گفت: تا به این لحظه بالغ بر ۱۲ میلیون تومان زکات فطریه جمع آوری شده است و پیش بینی می شود این مبلغ تا ۱۶ میلیون تومان افزایش یابد.

 

وی تصریح کرد: صندوق های زکات فطریه تعدادی از روستا در شهرستان هنوز بسته باقی مانده است و همکاران ما صبح امروز به محل های مورد نظر اعزام شده اند تا با حضور مسئولان مربوطه صندوق های باز شود.

 

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت افزود: مبالغ جمع آوری شده تا پایان ساعات کاری روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه به حساب دبیر خانه شورای زکات فطریه واریز می شود و در کمتر از ۴۸ ساعت این مبالغ به حساب مددجویان شهرستان واریز و قابل برداشت است.

 

رضایی گفت: فطریه جمع آوری شده در روستاها نیز توسط هیات امنا و تحت نظارت امام جماعت مسجد و نماینده کمیته امداد امام خمینی (ره) بین نیازمندان شناسایی شده همان روستا توزیع می‌شود.

 

وی اظهار کرد: ۴۴ صندوق جمع آوری فطریه با بهره گیری از ۵۰ عامل اجرایی در روز عید فطر نسبت به جمع آوری زکات فطریه اقدام کرده اند.

 

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) پلدشت با اشاره به رشد ۳۰ درصدی نسبت به سال گذشته تا به این لحظه افزود: زکات فطریه در سال‌های اخیر و با برنامه ریزی مناسب رشد چشمگیری داشته و توانسته است مشکلات بسیاری را از خانواده نیازمندان مرتفع کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده