ساعت: ۱۳:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ شناسه خبر: 266815
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: حماسه سوم خرداد از پر افتخار ترین روزهای کشورمان است که در سایه تبعیت از ولایت فقیه و مقاومت مخلصانه مردم کشورمان حاصل شده است.

سرهنگ پاسدار مقصود داوری در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به سوم خرداد گفت: سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به روز مقاومت و ایثار در فرهنگ کشورمان به ثبت رسیده و ماندگار شده است.

 

وی تصریح کرد: حماسه سوم خرداد از پر افتخار ترین روزهای کشورمان است که در سایه تبعیت از ولایت فقیه و مقاومت مخلصانه مردم کشورمان حاصل شده است.

 

وی با اشاره به شعار سوم خرداد اظهار کرد: این ایام به شعار ما توانستیم مزین شده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت در خصوص برنامه های سوم خرداد افزود: برنامه های سوم خرداد به  ۲ مرحله، قبل از سوم خرداد و روز  سوم خرداد تقسیم شده است.

 

داوری در تشریح برنامه های قبل از سوم خرداد گفت: فضا سازی محیطی، تولید محتوا مرتبط با این ایام در فضای مجازی و شبکات اجتماعی، نواختن زنگ مقاومت و پیروزی در مدارس، تبیین اهمیت سوم خرداد در جلسات و سخنرانی یکی از فرماندهان آزاد سازی خرمشهر در پیش از خطبه های نماز جمعه است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، غبارروبی مزار شهداء، دیدار با خانواده های شهداء و افتتاح درمانگاه ولایت از برنامه هایی است که همزمان با سوم خرداد در پلدشت برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده