ساعت: ۱۵:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ شناسه خبر: 266805
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: عزت ملی یکی از مهمترین اصول است و مسئولان باید در تصمیم گیری خود به آن توجه جدی داشته باشند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با تبریک ماه رمضان گفت: ماه رمضان، ماه نزول قرآن، ماه انس با قرآن و بهره برداری از قرآن است و تاثیرات زیادی در زندگی انسان دارد.

 

وی تصریح کرد: صدقه دادن، کمک به فقرا، نیازمندان و احترام به بزرگترها از مهمترین امورات در این ایام است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: علاوه بر اینکه در این ایام شکم خود را از خوردن و آشامیدن منع می کنیم باید مراقب چشمان، زبان و اعمال خود نیز باشیم.

 

طالبی بااشاره به دلایل واجب شدن روزه گفت: یکی از دلایل مهم که خداوند روزه را واجب کرده این است که غنی و فقیر با هم برابر شده و از حال هم باخبر شوند.

 

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام تصریح کرد: آمریکا با خروج از برجام که نتیجه سال ها مذاکره بود نشان داد که قابل اعتماد نبوده و نباید به آن دلخوش بود.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: عزت ملی یکی از مهمترین اصول است و مسئولان باید در تصمیم گیری خود به آن توجه جدی داشته باشند.

 

طالبی با اشاره به ۱ خرداد ماه روز بهره وری و بهینه سازی گفت: توجه به الگوی مصرف بسیار مهم بوده و درست مصرف کردن در واقع نوعی حمایت از کالای ایرانی است.

 

وی با اشاره به ۳ خرداد ماه اظهار کرد: سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر یاد آور بیرون کردن متجاوزان از کشور و ایستادگی در برابر استکبار است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: اگر امروزه استکبار در برابر کشورمان به زانو در آمده است در سایه رهنمودهای امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و تفکر بسیجی است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده