ساعت: ۱۲:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ شناسه خبر: 266687
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: خروج رییس جمهور نادان آمریکا از برجام اقدام جدیدی نبوده و این مسئله از اول انقلاب وجود دارد که نشان از بد عهدی آمریکا است.

حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی در خصوص برجام گفت: خروج رییس جمهور نادان آمریکا از برجام اقدام جدیدی نبوده و این مسئله از اول انقلاب وجود دارد که نشان از بد عهدی آمریکا است.

 

وی تصریح کرد: بد عهدی و پایبند نبودن به تعهدات یکی از خصوصیات دولت مردان آمریکایی است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: امروز میبینیم که آمریکا به این تعهد مهم بین المللی که به صلح و امنیت منطقه کمک می کرد پایبند نبوده و با خباثت خود از این تعهد بیرون آمد.

 

طالبی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: امروز تدبیر و هوشمندی مقام معظم رهبری بار دیگر بر دنیا ثابت شد و همانطور که در اول مذاکرات فرمودند آمریکا غیر قابل اعتماد و عهد شکن است.

 

وی اظهار کرد: آمریکا باید این را بداند که با این عمل خود به دنیا نشان داد قابل اعتماد نیست.

 

وی تصریح کرد: همانطور که مشاهده کردید به غیر از رژیم غاصب صهیونیستی و عربستان که دست پرورده استکبار هستند هیچ کشوری این عمل را تایید نکردند.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به این موضوع که هیچگاه بدنبال ساخت بمب هسته ای نیستیم افزود:  با قدرت تمام در راستای فناوری صلح آمیز هسته ای حرکت می کنیم و استکبار کوته فکر نمی تواند مانع انگیزه قوی ایرانان شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده