ساعت: ۱۵:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۴ شناسه خبر: 266509
فرماندار پلدشت:
روز پاک

فرماندار پلدشت گفت: بارندگی های اخیر سبب ایجاد چاله های عمیق در سطح جاده ها و معابر عمومی داخل شهر شده است و باید ادارات متولی در اسرع وقت نسبت به ترمیم و اصلاح این نقاط اقدام نمایند.

به گزارش آراز سسی، اکبر عبدالله نژاد بعد ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان با اشاره به وضعیت جاده فعلی پلدشت – مرگنلر بخصوص حد فاصل پلدشت تا روستای اروج محمد که بسیار نامطلوب وغیر ایمن است، گفت: اغلب نقاط جاده نشست کرده و علت اصلی این موضوع تردد کامیون ها با بار بیش از حد مجاز است مسئولان مربوطه باید به این موضوع نظارت جدی داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: بارندگی های اخیر سبب ایجاد چاله های عمیق در سطح جاده ها و معابر عمومی داخل شهر شده است و باید ادارات متولی در اسرع وقت نسبت به ترمیم و اصلاح این نقاط اقدام نمایند.

 

فرماندار پلدشت در ادامه به سفر اخیر مدیرکل راه و شهرسازی استان به این شهرستان  اشاره کرد و افزود:  برخی از موارد مهم همچون آسفالت ۲ کیلومتر اول تعریض شده محور پلدشت – مرگنلر، آسفالت راه روستایی کولوس در این  سفر مطرح شد و لازم است اداره راه و شهرسازی شهرستان این موارد را پیگیری و نتیجه را اعلام نماید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده