ساعت: ۱۵:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ شناسه خبر: 266472
امام جمعه پلدشت:
امام جمعه پلدشت

امام جمعه پلدشت گفت: بعضی مواقع دیده می شود به نیروی های ارزشی تاخته شده و قصد ضعیف کردن آنها را دارند، مخالف این جریان ها هستم و باید در برابر این حرکات به شدت ایستاد.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: ماه شعبان، رجب و رمضان از ماه های پرفضیلت هستند و دعا ها در این ایام پذیرفته می شود.

 

وی تصریح کرد: امام حسین(ع) کشتی نجات، چراغ هدایت امت و سالار شهیدان است.

 

امام جمعه پلدشت ضمن تبریک روز پاسدار افزود: پاسداران از نیروهای جان بر کف و زمینه سازان ظهور حضرت مهدی (عج) هستند.

 

طالبی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: دشمن همیشه در کمین بوده تا از ابعاد مختلف نفوذ کند و امروزه خاکریز های اعتقادی را با جنگ نرمی که شروع کرده مورد هدف قرار داده است.

 

وی تصریح کرد: وزارت اطلاعات چشم بینای جامعه است.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت با اشاره به التهابات دلار طی هفته های اخیر افزود: اخیرا افزایش قیمت دلار در جامعه التهاب ایجاد کرد ولی کشورمان هیچگونه مشکل از لحاظ ارزی ندارد.

 

به گفته وی التهابات غیر طبیعی بوده و مسئولین باید تلاش کنند تا این التهاب از بین رود.

 

طالبی با اشاره به بحران سوریه و حمله استکبار به این کشور گفت: استکبار با حمله به زنان و کودکان بی پناه بار دیگر ضعف و ناتوانی خود را به دنیا نشان دادند و انشالله به زودی شاهد نابودی رژیم صهیونیستی هستیم.

 

وی تصریح کرد: بعضی مواقع دیده می شود به نیروی های ارزشی تاخته شده و قصد ضعیف کردن آنها را دارند، مخالف این جریان ها هستم و باید در برابر این حرکات به شدت ایستاد.

 

وی اظهار کرد: باید نقاط قوت را دید و تقویت کرد، با این کار می توان مشکلات جامعه را حل کنیم.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به آغاز تغییر و تحول در منطقه افزود: مسئولان و مدیران کل حکم مسئولین پروازی را لغو کنند و حداقل شخصی را انتخاب کنند خود و خانواده اش در آن شهر بماند.

 

طالبی با اشاره به اینکه از مسئولی طرفداری نمی کند و منظورش فرد خاصی نیست گفت: مسئولین باید در میان مردم بوده و با آنها زندگی کنند.

 

امام جمعه پلدشت با تبریک انتصاب مدیر عامل جدید منطقه آزاد ماکو افزود: در گذشته شاهد برخی بی عدالتی ها بودیم و با وجود پتانسیل بالا در این شهرستان توجه زیادی به آن نشده است و امیداوریم این مسائل بزودی حل شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده